Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől lesz nőies egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz nőies egy nő?

Figyelt kérdés
Például azok az "aranyos" lányok nőiesek?
2015. okt. 16. 00:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Attól, hogy nem az idióta mai divatot követi, hanem azt hordja, ami kényelmes és jól áll számára. Nem játssza túl az agyát, hogy naponta 2 órát áll tükör előtt, és nem a műköröm, póthaj, meg az isten tudja mik a témái, hanem értelmesen el lehet vele beszélgetni bármiről. Hogy kifinomult a jelleme, tud viselkedni, tudja mikor minek van helye, ideje. Egy szóval, van stílusa, de nem erőlteti rá mindenkire.
2015. okt. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Plusz sokat mosolyog, ugy oltozkodik,hogy jol erezze magat a boreben es optimistan all az elethez.

18/L

2015. okt. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen jó illata, gondozott a haja, természetes a külseje(nem kell a smink). Kedvesen viselkedjen, ne legyen anyáskodó, trágár mocskos szájú, bánjon emberként másokkal. Ne legyen erőszakos, kővetelöző.

Nálam kb ennyi.

2015. okt. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, de sok mindentől függhet a dolog.

A "nő" szó magában foglalja azt, hogy felnőttről beszélünk, szóval egy aranyos lányra nem feltétlenül használnám a "nőies" szót.

Ha össze kéne foglalnom, azt mondaná, hogy a nőiesség azt jelenti számomra, hogy egy nő: elegáns, határozott kiállású, jól bánik az emberekkel, tisztában van a saját jó/rossz tulajdonságaival (szóval nem túlzottan önbizalom hiányos/nagyképű) és tartja magát a saját értékrendjéhez.


Persze némely tulajdonságok hiányától sem lesz valaki kevésbé "nő", de számomra ez az ideál...

2015. okt. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Ápolt a talpa, ez sok mindent elárul egy nőről.
2015. okt. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha aranyossag alatt szelidseget es kedves jellemet ertunk, akkor igen, az noies. Tusko embereket szerintem a nok sem szeretik, kiveve ha ok is azok.

Es ahogy elottem is irtak: mosson labat. XD

2015. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

Ti egy nagyon sikeres, kellemes jovedelmu uzletasszonyrol beszeltek. Tisztaban van az etikettel, muvelt , kepzett, ertelmisegi munkat vegez. Smink: smink nelkul azota nezek ki jol, amiota minden etkezesemre odafigyelek: semmi liszt, semmi cukor, semmi feldolgozott etel, semmi hus. Minden nap keves lampazas. A borom olyan, mintha nyaraltam volna. Soha nem iszom kavet, teat, tejet es semmilyen uditot meg csokit sem. Rendszeresen futok, kuzdosportolok es szaunazok. Ha egy napot idegeskedek epp a melo miatt , akkor mar tiszta pattanas vagyok. Hiaba minden.

Kethetente hajvagas es festes. Pothaj nincs. Varom, hogy hosszabb legyen es surubb.

Apoltsag: a sajat rovid kormom minden nap festem. Ehhez is ido kell.

Ugyhogy nagyon magasak a kovetelmenyeitek.

Illetve egy bizonyos kor felett eri el valaki, h tudja , mi all jol es tudja, mit kovessen a divatbol.

A mosolygas: 10 even at szabalyoztak a fogsorom, minden etkezes utan fogat mosok, akarhol vagyok, ah vmi folt jeleni meg, fogorvoshoz megyek eltuntetni. 2 eve heti ketszer tomettem fogakat meg az elszinezodest is kifurattam es tomettem. Ezek utan mosolygok sokat.

Ugyanis gusztustalan egy rohado fog mosolygasnal. Ugye csak apolt fogsorral mosolyogjanak? :) N

2015. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Heti kétszer fogtömés? Huh
2015. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem magasak a kovetelmenyeink, azokat mar leirtuk.. Te tamasztassz magadnak magas kovetelmenyeket. Hiaba sikeres uzletasszony valaki, ha nem mos labat. XD
2015. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Hiába röhögtök, voltam már annyi nővel, hogy tudjam:

Amelyik igényes a lábára(ami nem látszik úgy), az valszeg más nem látható helyeken is az, nem csak megfelelni akar, lételeme az igényesség.

De az a nő, aki első ránézésre csinos, de az ágyban már előjön, hogy repedt a sarka, na annál fog kiderülni szép lassan, hogy milyen igénytelen valójában.

2015. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!