Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én azért nem akarok barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én azért nem akarok barátnőt, mert úgy érzem, nincs hozzá jogom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tehát nincs jogom hozzá, mivel a belső tulajdonságaim a lehető legrosszabbak, mondhatni csak rosszat örököltem a szüleimtől. A külsőm még elmegy átlagosnak, de a belsőm sehogy sem: gyenge akaratú, depresszióra hajlamos, figyelemzavaros, gyáva, beképzelt, büszke, önbizalomhiányos, mamahoteles, életképtelen - ezek jutottak hirtelen eszembe. Namármost tudom, hogy ilyen tulajdonságokkal egyik nőnek sem kellenék, és én se akarok mivel ez konkrétan kib*szás lenne a másikkal szemben és úgyis szétválnánk rövid időn belül, akkor meg minek? Vagy ha véletlenül mégis hosszabb ideig maradnánk, vagy (istenments) gyerek is születne, akk nagy a valószínűsége hogy megörökölné az említett tulajdonságokat, mint ahogy én is megörököltem apámtól... Apámról is pár szót: hasonló mint én tulajdonságokban, csak őnála már durvább, mert idősebb ugye, ő már nagyon kiábrándult az életből. Senki sem szereti, állandóan csak b*sztatják, nem védi meg senki sem... Nagy a valószínűsége hogy én is ilyen leszek, tehát én inkább nem szerzek barátnőt, mivel apám is itt bukott el... Ha magányosan is, de legalább nyugalmas életem lesz...

2015. okt. 16. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hulyeseg. Minden zsaknak van foltja.
2015. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Egy dolog az, amit örökölsz, egy másik az, amit kezdesz vele. A változtatás jogát fenntartod, csak élj vele! Lehet okolni a szülőket, de egy bizonyos kor után már nem hogy nem jogos, de ciki. Fel kell nőni, és változni kell. Ez nem a szüleid felelőssége, hanem a tiéd, egyedül a tiéd. Ha egyedül és magányosan akarsz meghalni, akkor szidd apád, és mondogasd, hogy nem a te hibád. Ha normális életet akarsz, akkor meg szedd össze magad, ha kell szaksegítséggel, és lépj tovább végre! Más is fel tudott nőni, neked is menni fog!
2015. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Azt gondolom, hogy ha felismerted ezeket a dolgokat, akkor tegyél ellene! Ha nincs meg a motivációd, az más, akkor élj így, amíg neked és persze a szüleidnek így jó. Viszont az, hogy nincs jogod a párkapcsolatra, és csípőből el is utasítod, hogy legyen valakid, az nettó hülyeség. Ha találsz egy lányt, akinek így is jó vagy (és persze érdekel), akkor élj a lehetőséggel! Talán épp ezáltal fogsz kitörni a pocsolya életfelfogásodból.
2015. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Nehéz egy olyan világban párra találni, ahol a tökéletes fogalma alapelvárássá fejlődött. :)
2015. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Megmutatnád azt a passzust a törvényben, ami erre utal, hogy nincs jogod, ahhoz, hogy barátnőd legyen? :-)


No, figyi, ha akarod, tudod alakítani magad.

2015. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, ha akarom - de mivel gyenge akaratú vagyok, ezért tuti h nem lesz belőle semmi. Ezt már 10 éve így látom, azóta egy cseppet sem változott a hozzáállás
2015. okt. 16. 18:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak az a helyzet (mint írtad is) hogy gyáva vagy, meg lusta és inkább beletörődsz egy szar életbe, ahelyett, hogy változtatnál rajta. A jognak ehhez semmi köze, ez a te szabad döntésed. Csak azt nem értem, mire vagy büszke?!

Amúgy sztem elsősorban a motiváció hiányzik az életedből, ha találsz egy olyan lányt, akibe tényleg belezúgsz, akkor nem fogsz ilyen hülyeségeken gondolkozni, hogy van jogod vele lenni vagy sem...

Először magadat kell szeretned, és helyrehoznod, nézz sok motivációs videót. Ha nem szeded össze magad, akkor a leglassúbb kínhalál vár rád, ami csak abból fog állni, hogy szép lassan egyedül megöregszel, majd elveszel a semmibe, és a világon senki nem fog rád emlékezni. Ezt akarod?! Ugye nem! Ne hallgass a lehúzó véleményekre, meg a fejedben lévő rossz gondolatokra, hanem egyszerűen csak dobd ki őket az ablakon.

Virágozz és prosperálj!

https://www.youtube.com/watch?v=_iFD_dQGz18

2015. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha lenne motivációt, akaratod is lenne. Szerinted mi tudna motiválni?
2015. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdezőt és megértem.
2015. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A BTK 2535/52525 3 paragrafusának négyes bkezdée alapján önnen nincs joga barátnőt tartani, kivéve ha befizeti az elvárt összeget. Az összes a nő állapotától függ. Egy ronda banya kis, egy szép csaj magas összeg.
2015. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!