Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én azért nem akarok barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én azért nem akarok barátnőt, mert úgy érzem, nincs hozzá jogom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tehát nincs jogom hozzá, mivel a belső tulajdonságaim a lehető legrosszabbak, mondhatni csak rosszat örököltem a szüleimtől. A külsőm még elmegy átlagosnak, de a belsőm sehogy sem: gyenge akaratú, depresszióra hajlamos, figyelemzavaros, gyáva, beképzelt, büszke, önbizalomhiányos, mamahoteles, életképtelen - ezek jutottak hirtelen eszembe. Namármost tudom, hogy ilyen tulajdonságokkal egyik nőnek sem kellenék, és én se akarok mivel ez konkrétan kib*szás lenne a másikkal szemben és úgyis szétválnánk rövid időn belül, akkor meg minek? Vagy ha véletlenül mégis hosszabb ideig maradnánk, vagy (istenments) gyerek is születne, akk nagy a valószínűsége hogy megörökölné az említett tulajdonságokat, mint ahogy én is megörököltem apámtól... Apámról is pár szót: hasonló mint én tulajdonságokban, csak őnála már durvább, mert idősebb ugye, ő már nagyon kiábrándult az életből. Senki sem szereti, állandóan csak b*sztatják, nem védi meg senki sem... Nagy a valószínűsége hogy én is ilyen leszek, tehát én inkább nem szerzek barátnőt, mivel apám is itt bukott el... Ha magányosan is, de legalább nyugalmas életem lesz...

2015. okt. 16. 17:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 Arab országokban akkor lehet több feleséged, ha el tudod őket tartani. :)


Szerintem értelmetlen jogról beszélni egy olyan esetben, ahol nem tudod a jogodat kin érvényesíteni.

2015. okt. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed úgy is van


jogodban áll nem jogot formálni:)

2015. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!