Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régebb tetszettem egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebb tetszettem egy lánynak, csak akkor még gyerekek voltunk így nem gondoltam komolyan, semmi nem lett belőle. Most viszont, . Nagyon tetszik. Szerintetek is igaz az, hogy a vonzalom elmúlik, de az izlés nem?

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 21:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint az izlés nem változik.
2015. okt. 21. 21:34
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Manapság a csaj jól néz ni nagyon és valószínűleg férfiak tucatjai állnak sorba nála és neked így esélyed sem lesz :(


Ki kellett volna használnod anno - akiknek szép feleségük van általában ezt teszik - összejönnek 14 évesen és "beérik a türelem gyümölcse" - de hát ehhez már 14 évesen nagyon jól kell kinézned csávóként.


Elszúrtad :(

2015. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még lehet valami parázs, és ha jó viszonyban váltatok el, tehát nem egy rossz emlékként vagy számontartva nála, akár még össze is jöhet.


Persze ehhez az kell, hogy ismét elkezdj megismerkedni vele, aztán majd meglátod, hogy mennyi esélyed van. :)

2015. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az ízlés is változik ha nem is gyökeresen igen lényegesen. korábban lehet hogy elég volt egy szép pofi de idővel bejönnek az egyéb tényezők. de egy hasonlatot mondok....régen lehet hogy beült rajzfilmet nézni, ma még mindig tetszik neki a rajzfilm de inkább szürke ötven árnyalata féle filmre vált jegyet a moziban. te is lehetsz még a gyerekkori number 1 de ebből a státuszból valszeg ne tudsz kilépni, a döngető mucho-macho szerepet mások nyerik már el a castingon
2015. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább az izlés változik a vonzalom nyomokban megmarad.
2015. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!