Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet ilyen? Meleg téma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen? Meleg téma, Másik nem iránti vonzalom. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Világéletemben a pasik vonzottak. Nemrég sikerült összejönnöm az "igazival", viszont annyira összetörte a szívem, hogy valahogy megundorodtam minden pasitól. Ő az egyetlen, akivel lenni tudnék, mindenki másban csak őt keresném. Mostanában azon agyalok, hogy lehet meg kéne próbálnom egy lánnyal. Hátha működne. Mindig is akartam gyerekeket. Ráadásul egy lány sosem tenne ilyesmit velem, nem így ahogyan ő tette. Abból már nagyon elegem van, hogy mi melegek nem tudunk kitartani hosszú távon egymás mellett, mert mindig jön valami friss hús, aki szebb és jobb és máris oda minden...

Már nemegyszer volt, hogy megtetszett egy lány és valahol legbelül azt érzem működhetne. Valaki érzett már hasonlót?

25 f



2014. nov. 26. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Ne akard becsapni magad! Fogadd el, hogy bu.. vagy, hogy a bu..k ilyenek. Ne akarj egy nöt tönkretenni az önzöségeddel!!!!
2014. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Egy lány is pontosan ugyan úgy össze tud törni egy szívet, mint bármelyik férfi. Csak akkor jöjj össze egy lánnyal, ha tényleg vonzódsz hozzá. De most azt ajánlom, hogy hagyj magadnak időt, hogy begyógyuljanak a sebeid, és meglátod, hogy el fogod tudni felejteni az exed, és majd keresel valaki mást.
2014. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pixie.cute ***** válasza:

Hogyne tudná egy lány is ezt csinálni veled. :D

Ne add fel a reményt... Próbálkozhatsz lányokkal, de nem fogod jól érezni magad.

Inkább keresd újra, vagy hagyd, hogy megtaláljon.

Nézd a pozitív oldalát: Ha szakítottatok, akkor Isten nem őt szánta neked. :D

2014. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A második válaszoló hatalmas ökörséget írt. Te döntöd el milyen színű lesz a szemed? Te döntöd el milyen ételeket szeretsz? NEM. Egyszerűen csak azokat szereted... Ugyanez igaz erre a témára is. Az megint más tészta ha valaki csak divatból csinálja...
2014. nov. 26. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt, de fél évnél tovább nem ment sajnos. Mindenki meginog néha! :D Adj ennek is egy esélyt, ha szerinted menne, mert ez nem önzőség. A másodiknak meg csak annyit, ha melegnek lenni "divat" lenne, akkor nem lenne Magyarországon hom.fóbia. Mert ugye hogy lehetne divat az, amit a társadalom nagy része nem fogad el és a négy fal közé zárná? :D
2014. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha kiábrándulok a pasikból néha velem is meg szokott esni ilyesmi.

Sok kedves, normális nőt ismerek a környezetemben akikkel remekül el tudok beszélgetni. Van aki tudja, hogy meleg vagyok van aki nem.

Szex még soha nem volt egyikkel sem. Néha elgondolkozom rajta milyen lenne, de mindig elmarad. Néhány nőnél levágtam, hogy benne lenne a dologban, de soha nem mertem kezdeményezni.

Tudat alatt úgy érzem, hogy úgysem sikerül, így maradok a pasiknál.

2014. dec. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hmmmm erdekes kerdes. elofordulhat, hogy talalsz egy lanyt, akihez vonzodsz, meg gyereket is csinalnal neki, egyutt nevelnetek, de kozben buzulhatnal kedvedre, igy nem nyiltan csak mintegy mellektevekenysegkent a hazassag mellett, persze a csaj tudtaval. csak nehez ilyen not talalni, sajnos az emberek tobbsege nagyon durvan mintapolgarkodik. en ha meleg ferfi lennek, valoszinuleg erre torekednek. nem bonyolitanam az eletem feleslegesen a sok nyomorek eloitelet miatt. viszont azzal tisztaban kell lenni a csajnak is meg neked is, hogy a melegseg nem mulik el sosem
2015. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!