Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Lányoknak bejön ez a Viselet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lányoknak bejön ez a Viselet a fiún egy randin?

Figyelt kérdés

A kabátra értem főleg hogy nem-e gáz vagy mit szólnátok hozzá Lányok, ha egy pasi így állna elétek ebben a kabátban ?

Mit gondolnátok a srácról aki ezt hordja, mint első benyomás ? Ilyenekre lennék kíváncsi !

[link]


2010. márc. 17. 14:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

nekem a gatyád nem tetszik:D

a kabát jó:D

2010. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ez kabát ronda. de azért jó fej tőled a hagyományőrzés:)
2010. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

nem a kabát a legfontosabb dolog egy randin,érezzétek jól magatokat és ha a lány tényleg szeret,nem az lesz neki a legfontosabb hogy mibe vagy öltözve!!:)

amúgy nekemis bejön,nincs vele semmi baj.

2010. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Király! simán hordjad és légy rá büszke, hogy milyen jó állapotban van!!!

komoly:) 24L

2010. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
gáz
2010. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem néztem meg milyen ruha van a férfin, jó az feltűnt volna, ha csilli villi ruhákba jön, tehát úgy néz ki, mint egy nő. Nem értem miért aggódsz, semmi baj a kabáttal, meg nem mondtam volna, hogy nem most vetted, nincs ezen semmi szégyellnivaló. Nekem a kispárnahuzatom 18 éves :) Testvérem pelenkájához kaptuk ajándékba, senki meg nem mondaná róla :) 21/N
2010. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy
2010. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hidd el, ez lesz a legkisebb gondod a randin:)
2010. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
sztem vegyél fel egy fekete kabátot, egy fekete inget, ls egy inget, ami lehet sportos, fekete sportosanelegáns cipővel
2010. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Jajj, ne foglalkozz már a sok tinip.csával, nincs ezzel a kabáttal semmi baj, teljesen jó, nekem bejön! vedd fel egészen nyugodtan.

24 L

2010. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!