Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy gazdag csalad, kis szereny fiarol?

Figyelt kérdés
Van egy csalad, milliardosak, annyia a penzuk, hogy azert fizetnek mindenevben, hogy ne keruljenek fel a 100 leggazagabb magyarok listajara. 3 gyerek van 1 lany es ket fiu (ikrek). Az egyik fiu, az igazi rosszfiu, megdug mindenkit, elvezi az anyagi korlatlansag lehetoseget, van jetski, motor, sport mercdes... Amit o kap azt megkapja a masik fi is. O pont az ellenkezoje, nem rosszfiu es nem is vagany, szerintem a szuzesseget is ize vette el. Olyan kis szerencsetlen, ahogy ul a crossmotoron vagy ahogy bekotott ovvel mindig egyenes hattal probalja vaganyan vezetni a mit tudom en milyen sport mercedest. ( baratnom mondta milyen, nem sima szeria tipus az tuti) jartak kozdosportra is, es mint a helyi meghatarozo vallalkozo, szponzoral sok esemenyt, ahol a fiai persze fellepnek, mint a zalai bruce lee-k. Nem mondom a vaganynak tenyleg jol all a ruha, meg az egyenruha is ( o azt hiszem most jrelentkezett tuzoltonak, nem a penz miatt, hanerm szerintem az adrenalin meg az egyenruha miatt) de a masik, egyem a lelket... Multkor meg a nyaron setaltam a baratnommel(fagyiztunk) ok kint ultek egy etterem teraszan es odakoszontem neki (nem a vaganynak, hanem a szerenyebbnek) lattatok volna, hogy elvorosodott szegeny, az apja meg veregette hatba, hogy menj mar a lany utan fiam ( a baratnomnek szoltam, hogy o forduljon mar vissza). A vagany srac meglepodott, hogy nem neki koszontem oda, bar szerintem a baratnomtol jobban orult volna a koszonesnek, mert o nagyon dogos, nagy feszes cic.ije van, fekete haja, izmos, es azert mar csinalt jo par meggondolatlan dolgot az eleteben! :D de most van egy gazdag horvat baratja egy ideje, szoval meg a popsojan ul, vagyis nem ult meg bele maseba. En rolam annyit, hogy sokak szerint csinos vagyok (szerintem is anyway) de nem az a sze.x bomba mint pl a baratnom. A pszf-en vegeztem szamvitel szakon, ket nyelvvizsgam van egyik felsofoku. Es a kepesitesemez kepest borzaszto, megalazo allasom van ( fizetes szempontjabol mindenkeppen). Ennek a sracnak a szuleinek, meg van egy tobb mint 1 milliard eves forgalmu ceguk ( megneztem a ceginfoban) ami nekem, pont jo lenne szakmai kihivasnak eleinte, aztan meg.... Gondolom kitalaltatok mar. Elegjo konyvvizsgalo vagyok. Ket baratom volt eddig, mindhosszu kapcsolat volt, felrelepesem soha nem volt, sem kalandom se, nem ugy mint a baratosnemnak, nade ez mas teszta. Mindenki rendes lanynak ismer es az is vagyok, de basszus szuleim pedagogusok, en is dolgozom es megis a 3unk bevetele annyi, mint amit ok hetente tankolasra elkoltenek. Vessetek meg, de szerintem kivetem a halom a kis szereny sracra. Nem fogom megcsalni, meg huseges leszek, de nagyon vonz, hogy vezethessek egy ekkora vallalatot, mint az ovek. Mert az utodlassal ugyis lesznek gondok. A lany ovononek tanul a vagany sracnak az erettsegije is alig lett meg, es ot az ilyen tuzoltas meg hasonlok vonzanak. Az en leendo "ferjem" nek meg szerintem a kessl-villaval valo eves is bonyolult. Szoval szerintem szeretni fog a csaladja. Azert irom ezt le, mett kivancsi vagyok az ertelmes nok velemenyere. Az off-okat is meghallgatom, de nagyon nem fog meghatni! 28 eves vagyok a "parom" is.

2015. okt. 24. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te egy vérbeli patkány vagy :)
2015. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Az hízott dagadt anyuci ki fog végeztetni.
2015. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"de nagyon vonz, hogy vezethessek egy ekkora vallalatot"


Szerintem kicsit előre szaladtál :D


Egyrészt aki ilyen gazdag, az már messziről kiszúrja, hogy valaki csak a pénzre megy. Apuka-anyuka azonnal átlát rajtad, ezt hidd el.

Egy ilyen vállalatot nem nagyon szoktak csak úgy átpasszolni idegeneknek az emberek, szóval még ha be is házasodsz a családba, és úgy tűnik, hogy senki nem akarja/tudja majd vezetni a gyerekek közül, akkor is egy az apuka által kijelölt, megbízható emberük fogja a haláluk után vezetni, maximum a gyerekek lesznek majd papíron a tulajok és a nyereségből kapnak életjáradékot.

2015. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Kisboltos ***** válasza:
Téged el kéne ásni.
2015. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hármassal értek egyet. Amúgy nem tudom mit sajnáltatod itt magad :) Hogy ennyi meg annyi a fizetésed... másoknak fele annyi sem, mint neked. Észre fogják venni, hogy a pénzre hajtasz, és nem valószínű, hogy egy idegenre rábíznák a céget, de szép álom! Elég szánalmas vagy. A "rendes lány vagyok" nem tudom honnan jött a kis agyatlan buksidba :)
2015. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2-es, igen anyuka tenyleg jo eroben van. Kell is ero elviselni azt a sok aranyat, amit mindig visel. Nem hiszem, hogy nagyon zabos lenne, okos no o ahhoz. Irtam, hogy a baratnom mar csinalt butasagokat, nem is egyet, volt, hogy idosebb ferfival, aki az apuka vadasztarsasagaba tartozik, tole tudja, hogy apuka is elvezi az eletet olyan intenzitassal, amilyennel csak lehet, es, hogy nagyon titkot sem csinal belole, nyilvan nem hozza nyilvanosan kellemetlen helyzetbe a feleseget, de... 3-as szerintem az eszem miatt fognak nagyon megkedvelni a szulok. De ennyire ne szaladjunk a dolgok elebe.
2015. okt. 24. 14:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát pofám leszakad a bunkóságodtól és a beképzeltségedtől :DDDDD Remélem jól megszívatnak majd :D
2015. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hagynám. Ha ráqrsz fater "barátai" el tudják intézni pár évre a kórházi ellátásod... (sajnos saját költségre)
2015. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké, okos lány vagy, de mi van, ha apukának esez ágában sem lenne felvenni téged a cégébe? Lehet bőven vannak ott stiklik, amikbe téged nem fog beavatni.


Vagy ha ennyire "élvezi az életet" apuka, akkor mi van, ha azt mondja, hogy rendben, felveszlek a céghez heti 1-2 furulyázásért cserébe. Na erre mit mondanál? Már tátanád is a szádat, mi? :D Szegény srác :D

2015. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezek óriási tervek, rengeteg buktatóval... Aligha fog megtörténni.

Ha a szülők nem látják rajtad hogy oda-vissza vagy a kisfiukért, hogy fülig szerelmes vagy, akkor nem fognak kedvelni. Ebben nagyon biztos vagyok. Nagyon kell szeretned a srácot, de úgy, ahogy azt megjátszani nem lehet, és akkor, akkor megkedvelnek. Az eszedért tisztelhetnek valamennyire, szimpatizálhatnak, de édes kevés ahhoz hogy "közel fogadjanak".

2015. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!