Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet hosszútávú kapcsolat 14év korkülömbséggel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy hány évesek vagytok... mert ha az egyik fél mondjuk 13 éves, a másik meg 27 akkor nemhinném... ha viszont az egyik fél mondjuk 30, a másik 44, akkor már van rá esély mert érett emberek közt nem számít olyan sokat a korkülönbség :)
2011. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 26n ő 40f állítólag nagyon oda van értem már szerelmet is vallot.de nekem van egy másfél éves fiam és együtt élek az apjával,de már nem igazán jó a kapcsolatunk.iránta nem tudom mit érzek de ha meglátom akkor gyorsabban ver a szívem és imádom a vele töltött napokat!nem tudom,hogy higyek neki vagy csak azért ilyen,hogy megkaphasson!?
2011. szept. 14. 14:56
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ :(
2011. szept. 14. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Külömbséggel nem, de különbséggel talán.

Rossz a mostani kapcsolatod, amiből menekülni akarsz. Persze egy épeszű férfinek nem kéne más gyereke, így örülsz, hol felbukkant egy lehetséges pótapa.

2011. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem összejöhet vele a dolog... Az élettárs - gyerek ügyben sajnos nem tudok segíteni mert nem látom át pontosan a helyzetet... ezeket már neked kell tudni... hogy mit mondhatsz el a másik férfinak. Hogy tud e róla hogy gyereked van, meg hogy együtt élsz valakivel. Ezeket szerintem mihamarabb tisztázni kell, és úgy minden megoldódik majd...
2011. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a kor csak egy szám. :)
2012. febr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Anyukam es apukam kozott 15 ev korkulonbseg van..anyukam elozo hazassagabol van negy gyerek a mostanibol meg haro. ,de apum glllugyanugy szereti anyukam elozo hazzassagabol zsarnazi gyerekeit mint ha csak a sajatja lenni (pedig aligha van 5-10-12 ev korkulombseg koztuk ) :D
2015. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!