Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves lány vagyok és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok és most lesz az első "igazi" randim. Moziba megyek egy 15 éves fiúval. Még sosem csókolóztam, de nem mondom ezt el neki. Vigyek neki valami ajándékot? Vagy a lányok nem szoktak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy lánynak az első randira nem kell ajándékot vinni. Ha mégis szeretnél, akkor egy nagyon kisméretű csokit vihetsz, pl. Sport szelet vagy ilyesmi. De szerintem nem kell.

Érezd jól magad!

2014. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak magadat vidd
2014. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia :) szerintem első randin a lányok nem szoktak ajándékot vinni, bár sosem voltam "igazi, első randin". a csók miatt ne aggódj, ha úgy érzitek, jönni fog magától, ha nem az sem baj, fiatalok vágytok még :) ha jól érzitek magatokat, találkozzatok, járjatok el ide- oda, és ha jó együtt úgyis lesz majd csók is :)egyébként szerintem a legszebb, ha valakinek te lehetsz az első. sok sikert ;)
2014. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ő már csókolózott és nem is szűz:c
2014. febr. 25. 15:46
 5/11 anonim ***** válasza:
15 éves és NEM SZŰZ? ÉS TE MOZIBA MÉSZ VELE?
2014. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A SÖTÉT MOZITEREMBEN? KETTEN? EGYEDÜL?
2014. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugi csak paráztatlak. de most komolyan nem kell vinned semmit! és még komolyabban tényleg nem szűz?
2014. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem az..hát beparáztam:DDD
2014. febr. 25. 16:14
 9/11 anonim válasza:
Nem kell vinni ajandekot:)
2014. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nyugi, félned nem kell, ha elég határozott vagy és nem hagyod, hogy bármi olyan történjen veled, amit nem szeretnél :) az viszont kicsit elgondolkodtató, hogy milyen kapcsolat lehet ebből, hogy ha ő ennyi idősen már nem szűz. persze nincs kizárva, hogy egymásba szerettek és pont miattad fog megváltozni. de ne hagyd magad meggyőzni arról, hogy ez menő dolog! az érett, normális ember szerelemből szexel, mert az a legcsodálatosabb szexuális élmény. de nem ilyen fiatalon
2014. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!