Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire szerettek lelkizni első randin?

Figyelt kérdés
Nem csak azok a dolgokat mondanám el amiben jó vagyok és nem csak jó fénybe szerepeltetném magam, hanem elmondanám magamról a teljes igazságot a fájdalmaimat. Ami nem abból áll, hogy csak másokat hibáztatok, hanem mesélnék az életemről és megosztanám azokat a fájdalmas emlékeket amiket átéltem. Persze nagyon szívesen meghallgatnám őt is, de nem tudom első randi alkalmával mennyire jó e ezekről beszélni, mert nem vágyódom arra, hogy jó színbe tüntessem fel magam, hogy minden oké minden csodás, ezt én se szeretem jobban szeretem én is, ha valakit minél hamarabb megismerem és nem titkolózunk.
2015. okt. 27. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Miért kéne rázúdítani egy idegenre a magánéleted minden nyűgjét baját... Akkor beszélj neki ilyenekről ha már meg van a bizalom, és ha értelmes a lány ő is így tesz.
2015. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első randin túlzás ilyenekről beszélni. Lehet a randi végén úgy gondoljátok, nem is illetek össze, és nem lesz folytatás. Akkor megosztottál egy csomó bizalmas információt egy idegennel.

Ezek olyan dolgok, amiket nem mindenkivel oszt meg az ember...

2015. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ,mióta ismered a lányt.1.találkozásnál,ez durva lenne.
2015. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne akard már elmesélni az egész életed töviről hegyire az első randin mert a randipartnered hülyének fog tartani! Megjegyzem, okkal. Ráérsz ezekről mesélni később is!
2015. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!