Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok/férfiak! Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak! Mi a véleményetek a (nagyon) vékony, alacsony ám nagyobb mellű (75B) nőkről?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kerdést,mert ahogy észre vettem,manapság a molettebb,husisabb nőket részesítík előnyben a férfiak...

2015. okt. 31. 16:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Egykori kémiatanárnőm alacsony nő volt, de neki valóban NAGY mellei voltak, látványosan, kicsit molett is volt, de még ahhoz képest is. A B kosár egy kis méretű nőhöz nem nagyOBB, hanem normálnak tekinthető normál testalkattal, az A kosár kicsi, C-től kezdődik a nagyOBB ehhez a testalkathoz.
2015. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
40 kilós lánynak kétlem, hogy elérné a 75-öt a mérete, mert az már sovány, még alacsonyan is. :-)
2015. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 opened paradise ***** válasza:

Ha úszik,akkor lehet.

De ne kötekedjünk már mindennel! :D

2015. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Direkt megkérdeztem :D jól saccoltam,mert annyi.Igazából izlések és pofonok.Nekem személy szerint nem tűnnek kicsinek,pláne nem rajta.Hát arra számítottam,amikor feltettem a kérdést,hogy csupa csupa pozitív visszajelzés fog érkezni.Jól fog rá hatni.Erre.. így már nem csak "alacsony-deszkának"de már kismellűnek is tarthatná magát. Nem fogjuk neki megmutatni:)
2015. okt. 31. 17:31
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Idióta kérdés,- mert szeretik a férfiak a vékony lányokat is,meg az alacsonyakat is és nem törődnek cseppet sem a "kosár méretekkel"-max,hogy minél hamarább levegyék azt az illető nőről.

- Mi meg csöcsös sorstársaim-így jártunk.......!

2015. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 opened paradise ***** válasza:
Pedig nem deszka,csak te fogalmaztál rosszul :D
2015. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Nem fogalmaztam én rosszul :)

Csak hát sajnos Magyarországon vagyunk magyar mentalitással..

2015. okt. 31. 17:59
 28/32 opened paradise ***** válasza:
100%

Ez nem mentalitás kérdése,pont az átlag a b kosár.

A körméret itt most mindegy.

Ami az átlag,az se nem nagyobb,se nem kisebb.

Az más,hogy egy alacsony vékony lányon ez nagyobbnak hat,de akkor az "alkatához képest nagyobb mellű".

És hogy válaszoljal is:

Igen,nagyon is,legalábbis számomra.

2015. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
én szívesen megismerném, hahahaha :D 22/f
2015. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
nekem a formás láb, fenék fontosabb, mint a mell, de ezeken pont tudsz alakítani. egyébként, ha nem csontvázsovány a vékonyságod, akkor semmi gond. az, hogy alacsony vagy, abszolút nem számít
2015. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!