Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok/férfiak! Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak! Mi a véleményetek a (nagyon) vékony, alacsony ám nagyobb mellű (75B) nőkről?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kerdést,mert ahogy észre vettem,manapság a molettebb,husisabb nőket részesítík előnyben a férfiak...

2015. okt. 31. 16:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
80B-től csöcsök? :D A bötű adja a kosárméretet, a szám az csak a mell alatti körméret, szóval a 80B-s lány egy kicsit testesebb a 75B-snél, de a melle nem nagyobb:)
2015. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
51%

Es a kerdesben szerepel a mell meret is, tehat az is a resze, raadasul felrevezetsz masokat...

Eszleny -.-"

Sot direkt provokalsz es magadat fenyezed, mivel nagyon is jol tudod, hogy a ferfiak alma a vekony, nagy mellu es alacsony = torekeny no.

Remelem hol lakott az egod ;)

2015. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó a feltett kérdésben,hanem egy ismerősömről akinek önbizalom hiánya van a külseje miatt.Pontosabban utálja,hogy alacsony és nem hiszi el nekünk,hogy gyönyörű.Tehát gondoltam felteszem a kérdést!Idegeneknek/ismeretleneknek jobban hisz az ember ,mert objektíven tudnak válaszolni. (Remélem azért ebbe a kommentbe már nem fogtok belekötni.)
2015. okt. 31. 16:51
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

75B-s "nagyobb" melleim voltak lánykoromban, olyan voltam, mint egy gyalult deszka. De ha a 80B csöcs, akkor akkor most a 80C-vel az a csoda, hogy még egyszer sem buktam orra.

Ahogy valaki írta, a betűjelzés csupán azt jelenti, hogy mekkora a különbség a mell alatti körfogat, és a mellbőség között. Egy 75B-s kosár sokkal arányosabban hat (mell alatt 75 centi, mellbőség 90), mint egy 100B (mell alatt 110 cm, mellbőség 114) Utóbbi nem hogy nagy csöcsöket hord, hanem egy nagydarab, kövér nő, kifejezetten kis mellekkel. Ekkora különbség még egy kövér férfinél is van.

A kérdéshez meg annyi köze van, hogy te egy alacsony, vékony, átlagos mellű nő vagy, bár már a többit is megkérdőjelezem, mert ha neked ez a nagy mell, akkor mi számít alacsonynak. 165 centi?

2015. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Kb 155-160 centis.Nagyon pici lány.Szerintem nagy mellei vannak akkor is,ha szerintetek kicsi a 75B.
2015. okt. 31. 16:59
 16/32 anonim ***** válasza:

A 75B nem nagy, az úgy kényelmesen kézre álló, de nem nagy, és nem is lapos. :-)

Az önbizalomhiányos ismerősöddel nem tudom, mit csinálhattok, én picike vékony nő vagyok, ugyanilyen kebelbeli adottságokkal, de nekem semmi bajom önmagammal.

Szabadidejét mivel tölti? Talán kéne neki valami olyan hobbi, ami megerősíthetné (éneklés, tánc, sport... stb.), de meggyőzni úgysem fogjátok, amíg rossz az önképe, és nem találja meg önmagát valamiben, amivel kiteljesedhet.

2015. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Én még kisebb vagyok. :-) Vagy rosszul tudod a méretét, vagy rossz a szemmértéked. :-) Ez nem nagy, pont kézreálló. :-)
2015. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%

A 75B kicsi, de egy 155cm 45kg lányon a 75B máris nagyOBB, mint az átlag 155cm 45kg lányok melle. Nem írta sehol a kérdező, hogy NAGY mellek, csak nagyOBB mellek. Mint amit várnál. Azért egy 155cm 45kg lány D kosárral orra is bukna. Meg el tudom képzelni, hogy a kérdező férfi és még nem látta a lányt ruha nélkül. Ha mindig pushup melltartóban látta, a lány mérete lehet valóban 75B, a testarányaihoz képest egy egyszerűbb pushup is nagynak fog hatni.


Egyébként a 75A-s melleimmel mondom, hogy a B ennél nagyOBB... De a 160cm-m mellé pushupban ez se néz ki rosszul. Anélkül meg meh. De nem hordok olyat, mert szerintem átbäszás a férfiakkal szemben. Az akkor oké, ha amúgy is jó meg minden, csak picit jobb formát adnak neki, az elmegy, de így hazugságnak érzem. De tény, hogy azzal szép nagynak látszanak.

2015. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 opened paradise ***** válasza:
48%

75B is lehet nagy...egy 40 kilós lányon.

Egyébként,ha vékony és nagymellű a kérdés,akkor igen,eléggé szeretem őket :D

De nem ez alapján választok.

2015. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 opened paradise ***** válasza:

Melissa Rauch.

160 alatt,vékony.

De ő E kosár :D

2015. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!