Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig mindenki azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mindenki azt mondja, hogy járjak el szórakozni, bulizni, ne üljek otthon. DE mégis hova mehetnék be/el 16 évesen? Akár bulizni, vagy csak úgy?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, ritkán jutok fel Pestre... ráadásul a faluban ahol élek, 3-4 ABC, virág és ruhabolton kívül semmi üzlet vagy ilyesmi nincs...
2010. márc. 18. 18:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Minden faluban akad egy kocsma ahova hétvégenként eljár az ottani fiatalság.. mondjuk nem kimondottan ez a legjobb hely az ismerkedéshez, de kikapcsolodásként megfelel :)
2010. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
jézusom, diszkóba!! hova járnak az osztálytársaid? mki otthon punnyad? szervezzetek egy házibulit, az a legjobb;)
2010. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

16évesen simán beengednek és csomó szórakozóhelyen adnak ki piát is.:)

úgyhogy márcsak vhol a közelbe kell keresni egy discot;)

2010. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nyomjad a Counter Strike-t nekem tökéletesen megfelel mint szórakozás.De nyugodtan WoW-ozhatsz is. Vagy csak ülsz a széken, és megvárod, míg beleszárad a fika az orrodba, kibányászod, beletörlöd a székbe, vagy a ruhádba. Aztán vársz addig, míg megint bele nem szárad. És megismétled a mozdulatsort.Nagyszerű szórakozás az egész család számára.
2010. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
internetkávézóba jáccani:D
2010. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!