Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott a férjetek szórakozni...

Szokott a férjetek szórakozni menni míg Ti otthon babáztok?

Figyelt kérdés

Hétvégén a férjem szeretne elmenni szórakozni, én ugye nem tudok vele menni mert itt van a kisbabánk aki 3 óránként szopizik.

Ti hogy viselitek? Vagy ez nem normális ha már család vagyunk?


2010. jan. 14. 19:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem hetente egyszer eljár focizni és utána kártyázni este 10 körül szokott hazajönni,de én nem bánom.Ennyi neki is jár.
2010. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
67%
Az enyémnek ez eszébe sem jut. Nekem se jutna, ha fordítva lenne. Szerintem családban ilyet nem szokás, legalábbis én ilyet sosem láttam a szüleimtől, de manapság más világ van, és sokan engem tartanak ezért maradinak. Azért nekem így jó.
2010. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
68%

nálunk nincs külön elmenetel

nem is vágyik rá

nekem ez a természetes, meglepődnék, ha ezzel jönne, hogy bulizni szeretne

2010. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%

Az én párom is eljár, akár legyen az 4 napos szerepjáték vagy mozi vagy haverok. Vagy munkahelyi buli vagy egyéb.... Ő eljár, én nem, mert senki segítségünk nincs.

1 éves a babánk

2010. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az,hogy időnként elmegy a férjed szórakozni,nem gond.Miért ne lenne normális?
2010. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
83%
Idáig csak együtt mentünk mindenhova,most itt-ott elugrik a barátokkal,megisznak egy sört,beszélgetnek.Ismerem a barátait,fel is szoktak hozzánk jönni.Én ebben nem látok semmi rosszat.Azért ne menjen,mert én se mehetek?Ez így nem igazság szerintem.Dolgozni járnak,míg mi otthon vagyunk,bár néha nekünk nehezebb,de ennyit ők is megérdemelnek szerintem.
2010. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
62%

Hát aki bezárva érzi magát az csak magának köszönheti... Saját magát köti meg. A gyereket lehet vinni, lehet itthon hagyni lefejt tejjel, nem fog belehalni ha egyszer kicsit később eszik... Csak mártírnak lenni könnyebb... Szerintem teljesen normális hogy az apa elmegy egy kicsit... Azért mert van egy gyerek, még nem áll meg az élet, nem kell apukától mindent elvenni és robotot csinálni belőle. Nem ő tehet róla hogy nem ő szült meg ő nem tud szoptatni. Anyuka viszont tudta mit vállal, és hogy nem muszáj a baba szerint ugrálni mindig mert az a babának sem jó, amikor a végén lesz egy ideges, fáradt anyja...

Kedves kérdező szerintem teljesen normális, és ha el akarnál menni te is akkor meg tudnád oldani.

2010. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk a férjem mindennap kiszalad egy sörre a sarki "pub-ba", de egy fél óra múlva jön haza. Ennyi kikapcsolódás kell, mert a munkahelyén elég erőltetett menet van, és kell egy kicsi lazítás. Hossazabb időre nagyon ritkán megy el. (Pont ma hívták el 2 órára tekézni.) Szokta mondani, hogy kicsit lelkiismeretfurdalása van miatta, hogy én még nem mehetek. 4 hós a 2. gyerkőc. Ha már Ő is lezs egy év körüli, akkor majd megint mehetünk néha kettesben. Addig is nem akarom megfosztani attól, hogy Ő mehessen. Utána sokkal türelmesebb velem is és a gyerekekkel is.
2010. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
59%
Eddig még csak meg sem említette, hogy szeretne elmenni. Tudja, hogy én is vágyom kikapcsolódni néha, viszont tágra nyitná a szemét ha azt mondanám neki :"szükségem van kikapcsolódásra, elmennék a csajokkal bulizni, vigyáznál addig az 5 hónapos kislányunkra!" Szóval nálunk a "vagy együtt, vagy sehogy" elv érvényesül.
2010. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
71%

Mitől ne lenne normális? És a férjed miért ne mehetne el? Hűséget fogadott és nem azt, hogy börtönben fog élni...

Majd ha a baba nagyobb lesz és éjjelre otthagyhatod, te is elmehetsz szórakozni, amíg apa babázik...

Nem?...

2010. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!