Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól mond le egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól mond le egy nő a pasiról, és fordítva?

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztunk, majd megbeszéltünk egy találkozót amit lemondott; a másnapit is lemondta( külvárosban lakik és mondta, hogy fél6 kor fejezi be a melót, de nekem csak 7től lett volna jó- ezért mondta, hogy halasszuk ezt is másnapra mert ha már hazamegy akkor lehet iszik egy sört(meccs nap volt) és akkor már nem tud visszajönni autóval.) erre én mondtam hogy akkor találkozhatunk másnap, nincs semmi dolgom. Később irtam neki egy üzit facen, hogy lehet mégsem jó a holnapi találka( természetesen sértődésből), az üzit nem "látta" csak másnap este, de előtte nem is hivott a randi miatt. Azóta nem beszéltünk. Szeretném tisztázni vele a dolgokat, de nem akarom leégetni magam azzal, hogy folyton csak én futok utána. Ha írnék is neki, akkor,hogy kezdjem, hogy térjek rá a témára? Eleinte volt egy félreértésünk, miszerint azt hitte, hogy csalódás volt számomra, de nem vagyok benne biztos hogy sikerült 100%osan tisztáznom az ellenkezőjét. Mit tegyek??
2015. nov. 8. 19:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ő 20F, én 18 L
2015. nov. 8. 19:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányom,veled játszanak.Addig,amíg hagyod magad.Én tuti felhívnám,hogy mégis mi a jófenét akar tőlem,ha egyáltalán akar.
2015. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom paraszt se lenne, se rámenős, nem akarom hogy lássa , hogy ennyire fontos nekem
2015. nov. 8. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjátok abba a játszmázást, mert tönkretehetitek azt, ami ebből lehetett volna. Nyugodtan megkeresheted, nem kell túlreagálni. Ha nem lelkesedik, akkor hagyd, de az ne a félreértések miatt legyen.
2015. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Lányom,veled játszanak."


Fenéket! Lányom, ti játszotok egymással. Hol az egyik duzzog, hol a másik. Ha akartok egymástól valamit, akkor kezdjetek el őszintén beszélni egymással, ha meg nem akartok semmit, akkor ne raboljátok se a saját, se a másik idejét.

2015. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!