Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenben megjelenni egy randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenben megjelenni egy randin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit gondoltok arról, ha egy férfi elegánsan érkezik a randira? Nem maradi stílus ez? (Szövetkabát, Ing, egyszínű farmer, elegáns cipő és öv. Az alapstílusom is ezt az irányzatot követi.)


21/F



2015. nov. 10. 15:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy csak vázoltam a helyzetet, a farmerről azért írtam, mert nem az a hagyományos, erős textúrájú farmerről van szó, amit a többség így képzel el a farmer jelentése alatt. A másik meg csak egy tény megállapítás volt, hogy melyik divatot követem, ebben nincs semmi nagyképűség/fényezés szerintem.
2015. nov. 10. 16:26
 12/20 anonim ***** válasza:

A kevesebb néha több,de vedd úgy,hogy nem szóltam.Csak a saját véleményemet mondtam el.A kérdéseddel levetted a csajokat a lábukról,odáig voltak az eleganciádtól.Ezen a magyarázattal már csak rontani lehet.

Egy randin se mesélj a csajnak a ruháid gyártási folyamatáról,a látvány önmagáért beszél.

A kevesebb néha több,de ezt már mondtam.

2015. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerénység, ne tömjénezze magát! Amit én szeretek magamban, az a szerénység.
2015. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13-as! Bástya elvtárshoz van szerencsénk? :)
2015. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Annyira nem jön be ez a stílus, de valóban van rosszabb is.
2015. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nyakkendő nélkül, ahogy mondtad , felső gomb kigombolva. A nyakkendő nekem már túl sok lenne.

20N

2015. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen :D Örülök, hogy van aki ismeri. :)
2015. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Upsz, az előző a # 14-nek szólt.
2015. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. A tanút hogyne ismerném, az egyik legjobb film :)
2015. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Elméletileg tetszene, de látnom kéne egy ilyen összeállítást, hogy pontosabb véleményt tudjak formálni.


Habár csak sima nyakkendőről volt szó, de én amondó vagyok, hogy: BOW TIES ARE COOL!!!! :D

Szóval nálam a nyakkendő is bele férne, bár ez nagyban függne attól hova lett a randi megbeszélve.


20/L

2015. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!