Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket mennyire zavar ha egy lány káromkodik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rossz de sajnos elég gyakran káromkodok. Leginkább azért rossz, mert szeretek káromkodni, néha fel se tűnik már. Ez tudom, hogy rossz, de olyan mintha jó érzés lenne, és csak nagyon nehezen tudok figyelni rá. Ez mennyire rossz? Ezzel lehet kezdeni valamit? Hogy kéne erre figyelnem?
2015. nov. 16. 18:05
1 2
 1/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
67%
Nos, mocskos szájakat jobb kitömni. If you know what I mean.
2015. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem túl nőies ... Főleg, ha indokolatlanul teszed :-(
2015. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Azt mutatja mennyire kulturálatlan, neveletlen valaki, szóval igen, nagyon zavar. Ha valaki akar, akkor tud ezen változtatni. Semmi extra, csak oda kell figyelni arra, hogy mikor mit beszélsz, nem gondolkodás nélkül kimondani mindent.
2015. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

én is lány vagyok és ugyanez van, a nagyon jó helyett azt mondom hogy k..va jó és fel se tűnik :D nem minden második szavam csúnya szó, félreértés ne essék :)

ha ez valakit zavar a mai világban, akkor nem elég modern szerintem. ne mondjuk már azt, hogy egy nőnek nem hagyhatja el a száját csúnya szó, neki csak az a dolga hogy nőies legyen és főzzön... nem ebben a világban élünk :)

2015. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Inkább feszültség miatt, legtöbbször este magamban beszélek a gép előtt így, mások előtt ha mérges vagyok. A munkahelyemen nagyon sok dolgot jó pofával kell tűrni, ami idegesítő, így estére eléggé sokat morgok. Tudom hogy nem jó, csak jó érzés kimondani valami csúnyát csakúgy magam elé is, ha már nap közben nem nagyon lehet. Vagy nem is illő. Persze nem mentség, de sport meg ezek se segítenek feszültség oldásban.


Na mindegy nagyon nem jó tudom, megpróbálok javítani rajta.

2015. nov. 16. 18:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha néha-néha előfordul, az nem zavar, de ha állandóan, az az illető intelligenciaszintjéről is elárul valamit, buta lány pedig nem kell.
2015. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Hát eléggé gáz Bä$sza meg az Isten. :D
2015. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

#4:

Nemtől függetlenül primitív és unintelligens; akár fiú, akár lány szájából hallom megvan a véleményem az illetőről :-P

2015. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

a BDSRSTNT neki! :D :D


egyébként nem zavar, ha nem minden második szava csúnya...

2015. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Engem nem zavar, a káromkodás legalább őszinte :) Minnél cifrábban kapcsolja valaki egymáshoz az ocsmány szavakat, úgy hogy értelmük is legyen, annál nagyobb szókincsre és műveltségre vall.:) Ha valakinek csak ennyi a káromkodás, hogy a „fenébe!˝ vagy „francba˝, abból nem sok műveltséget lehet kinézni.:)
2015. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!