Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Tényleg olyan "nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Tényleg olyan "nagy probléma" nektek ha egy srác rockot, metalt hallgat és gitározik? (Nem vagyok igénytelen, sem alkoholista)

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 11:20
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Remélem értelmes, reális válaszokat kapok.
2010. márc. 20. 11:20
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy sokan általánosítanak és ezekről a srácokról az igénytelenség jut eszükbe...
2010. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem pont ilyen barátom van és még dobolni is tud :P
2010. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De rajtam látszik, hogy nem vagyok igénytelen és miégis, úgy vettem észre, hogy ez gond.
2010. márc. 20. 11:25
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

en imadom a gitaros pasikat.

En meg ugy vettem eszre, hogy a csajok buknak a gitaros fiukra. De lanyoknal ez meg nem elony. En gitarozok, es mindenki leszar. szal...

2010. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Nalam nem gond hogy milyen zenet hallgat, a hangszer az meg plusz pont, amugy altalaban a rockot, metalt hallgato pasik ugy is oltozkodnek, na nalam igy nem jonne be, nem tetszik egy pasi a rockos oltozekben, de a zene az nem szamit
2010. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

A plázacicáknak lehet. A párom spec. gitáros egy rockzenekarban, buknak rá a csajok, koncert után ott tobzódnak körülötte... De bízok benne :)

Szóval fel a fejjel, majd találsz magadnak valami helyen rockercsajt ;) Azokkal a csajokkal meg nem is érdemes kezdeni, akiknek csak a külsőd számít vagy az, hogy mit hallgatsz.

2010. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem! ^^ én pédául odáig vagyok és vissza a hosszú hajú rocker srácokért vagy az extrémebb fajtákért mint az industrial avagy cyber-t követőkért :D

Sokkal jobban szeretem a dark fajtákat mint az úgymond "normálisakat"

Főleg hogy én is ilyesmi vagyok ^^

2010. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

nem...egyaltalan nem problema...sooot:D:D:D

imadom a rockot, metalt hallgato pasikat, es meg ha gitarozni is tud...:)...na az a jo fogas...csak epp ne legyen egy szemet bekepzelt dog..

en is gitarozok, tehat nalam plusszpont ha egy srac tud gitarozni:D...fel a fejjel...maradj tovabbra is ugyanilyen...a rendes csajok nem a kulsosegekre mennek...megtalalod te is a lanyt aki olyannak fog szeretni, amilyen vagy...ilyenek miatt ne idegelj:D...sok sikert...remelem tudtam segiteni:)

2010. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem vagy igénytelen,és alkoholista sem,akkor semmi gond az ég világon,sőt,nekem még pluszpont is,mert hasonló zenét hallgatunk.

16/L

2010. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!