Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (csinos) lányok, ti mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(csinos) lányok, ti mégis mire gondoltok, amikor a fiu csunya, DE a személyisége miatt mégis lefeküdtök vele?

Figyelt kérdés

Én egy alaktalan, feltünöen nem nőies nővel nem tudnék szexelni, akármennyire jó lenne a személyisége.


Susan boyle sem kéne nagyjából a kutyának sem, pedig elég nagy sztár volt egy időben.


Csak azért érdekes ez a kérdés, mert a lányok állandoan azzal jönnek, hogy nekik nem a külső az elsődleges, mégis a jóképünek született fiuk KIVÉTEL NÉLKÜL kellenek a nőknek...


nem nagyon láttam még olyat, hogy egy egészséges jóképü fiu önhibáján kivül maradt volna szüz 20on sok éves koráig.


2015. nov. 11. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
olyankor közben rám gondolnak
2015. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én jóképű vagyok és szűz. Nem csak ezen múlik. :D
2015. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

akkor nem vagy joképü


vagy 10 éves vagy.

2015. nov. 11. 19:39
 4/17 anonim ***** válasza:
Figy én randiztam olyan sráccal, aki elképesztően jóképű volt, 195 centi nagyon izmos jól öltözött és még pénzes is, és mondta, hogy még nem is csókolózott. Ezek után volt muszáj megnézem élőben, mert biztos voltam benne, hogy hazudik. És nem. Élőben persze minden világos volt a srác egy címeres lúzer volt, az arcára volt írva hogy szerencsétlen vagyok. Két egybe függő gondolata nem volt, annyira nyomi volt ahogy mozgott beszélt viselkedett,hogy döbbenten álltam, hogy valaki aki ennyire szexi (mert az volt), hogy lehet ennyire vissza taszító. Szóval... Ja és 25 éves volt.
2015. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Elmélkedő válasza:
A csúnyaság relatív. Mit értesz alatta? Mert ha valaki pl duci,és azért hiszi magát csúnyának,azon változtathat... Szóval mi számít neked csúnyának?
2015. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

jaj mert biztos egy olyan jol kinéző pénzes fiu ne találna egy nőt, aki akkor is lefekszik vele, ha csak kéri...


elég valótlan.

2015. nov. 11. 20:07
 7/17 anonim ***** válasza:
A szép lányok NEM kezdenek ronda fiúkkal. Ezt mindenki tudja.
2015. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ott a pont!
2015. nov. 11. 20:10
 9/17 Elmélkedő válasza:
Pedig én már láttam rá példát... Csinos nő,átlagon aluli és nem pénzes pasi és teljesen jól működik a kapcsolatuk. Bár a környezetük ezt nem igazán tudja megérteni...
2015. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
jól néz ki az a pasi, csak neked tulzó az skálád.
2015. nov. 11. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!