Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Élőben elvagyunk de neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben elvagyunk de neten semmi. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

1 hete ismerek egy csajt, volt már 2 randi.

Élőben tök jól elvoltunk, bújik hozzám csókolózunk de neten meg semmi olyat nem érzek hogy érdekelném.

Vasárnap is találkozni fogunk.

Aztán hiába próbálok vele beszélni neten, szinte mindenre csak pár szavas választ ad, azt is nagyon lassan.


Azt érdemes megemlíteni hogy ő is elég otthon ülős típus meg én is. Dolgozunk de semmi nem történik velünk.


22F


2015. nov. 19. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális.
2015. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is van úgy, hogy neten nem tudok semmit írni, élőben meg könnyebben jön az ihlet. Ez még mindig jobb, mintha a fordított helyzet állna fenn.
2015. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szal ne aggódjak? Ez nem azt jelenti hogy valami gond van?
2015. nov. 19. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet mobilról ír, lefoglalja a munka, annyira viszont talán még nincs ellazulva, hogy csipcsup ügyekről is írogasson
2015. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem is szerettek neten társalogni,max ha találok valami jó videót vagy cikket azt megosztom privát üzenetbe,vagy nem tudunk találkozni hosszabb ideig érdeklődök,hogy hogy van.

Egyébként nekem volt ilyen,hogy élőben jól eltudtunk beszélgetni a sráccal,de visszautasított mert a neten alig beszéltünk(pedig az 3 naponta volt :D ).

2015. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Szóval az a lényeg akkor kellett volna nekem az a srác nagyon,ezért is magamhoz képest többet chateltem vele.Szóval ne aggódj,amúgy is még az elején vagytok. :)

2015. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak valami szar praktika, hogy aggódj, és bizonyítani akarj neki. Múltkor plázacica edzéstársaim így szívattak egy srácot. A srác írt, de mindig csak 4-5 percel később reagáltak, max 3 szóban. Így a srác nem állt fel a géptől, de mást se nagyon tudott csinálni, és ki volt szolgáltatva a ribizliknek. Idézem: "Nehogymár azt higgye, hogy törődök vele!"

Ha a te barinőd nem ilyen csaj akkor ne aggódj, ha igen akkor kérd meg szépen, hogy ezt ne...

2015. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell emiatt aggódnod, nem mindenki érzi otthonosan magát a neten. Én is ismerek ilyet. Élőben jobb, bár, kezd a netes kommunikációban is lazulni egy ideje, de ez lassú folyamat. Neten én irányítok. :-)
2015. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, hogy akkor áll még a vasárnapi tali?

Azóta már 2-szer volt fent és semmi válasz.

Normális az ilyen vagy kezdjek aggódni?


Lehet semmit nem jelentett hogy smároltunk a 2 randin.

2015. nov. 20. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!