Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire megváltozott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megváltozott?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy minden nap olyan paliknak van elég jó nőjük, el sem tudnám képzelni hogy ilyen cs.u..nya palinak ilyen jó nője van.. És pedig igen.. Ma is kettő nő sétált ki előttem a pali meg ment utánuk.. De arról a csávóról sosem hittem volna én már azt is csodáltam hogy egyszerűen szóba állnak vele. Ennyit változott a világ.. De mitől van ez??

2015. nov. 24. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nahát... A nők mégsem a magas, kigyúrt, gazdag pasikra buknak? Vigyázz, a gyikes férfiak szépen felépített hazugságát omlasztod!


Humor, intelligencia, érzékenység, kedvesség, udvariasság, megvan? Kit ne bűvölnének el ezek a tulajdonságok? És ezeket miért ne birtokolhatná egy SZERINTED csúnya férfi?

2015. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"mitől van ez?"

Lehet te sem vagy szebb, a tükör görbít mindig a te irányodba a te szemszögedből, mondhatsz akármit így van.

A másik ok a féltékenység.

Mindenkinek van egy ismerőse, aki szerintünk nem elég "jó", de mégis sikeresebb mint te a nőknél, s ez a féltékenységből adódó torzulás.

2015. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? mért olyan nehéz elhinni, h a szép lányoknak is vannak érzéseik, van egy egészséges értékrendjük, aminek a tetején nem biztos, h a csini pofi áll...
2015. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem a világ változott. Egy idő után nem számít minden külsőség, de gyerek vagy még hogy megértsd. Példának annyit tudok felhozni, hogy akit szeretek nem a legszebb nő, de mégis jobban szeretem akármelyik bomba nőnél.
2015. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem csak te láttad csúnyának a palit, de valójában teljesen átlagos volt. Ez előfordul. Egy tényleg ronda férfivel tényleg nem állna szóba. Itt vagyok példának én, hiába vagyok kedves, figyelmes, humoros és intelligens, ez semmit sem ér a lányoknál csak azért, mert ocsmány vagyok és alacsony. A külsőm miatt pedig még soha egy lány sem adott esélyt arra, hogy megismerjük egymást.
2015. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó vicc! de lehet olyan példa volt amit múltkor láttam ocsmány vékony szeműveges srác top 10 es csajjal követtem őket ameddig be nem szálltak 1 új 3 as bmwbe szerintem ezek is olyanok voltak csak épp gyalog voltak akkor.... nagy logika
2015. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg folyton állati jópasikat látok ronda nőkkel :(
2015. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fish1 ***** válasza:

És attól, hogy szép volt a nő, vajon jó társaság, művelt, kedves, pozitív?

Attól, hogy a pasi csúnya, vajon jó társaság, művelt, kedves, pozitív?

Melyik zárja ki melyiket? :)

2015. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!