Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezeljem ezt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Hagyjam neki, h ezt tegye, vagy álljak a sarkamra?

Figyelt kérdés
lassan 4 hónapja járok egy ffival, jóval tehetősebb, mint én. Nagyon szeretem és ő is engem, de az az igazság, (tudom ez most abszurd lesz egy nő szájából) h talán egy kicsit zavar, h ajándékokkal halmoz el, mert én ezt nem tudom viszonozni. Jó, ne drága ékszerekre gondoljatok, meg ne 100ezres ajándékokra, de az én pénztárcámhoz mérve sokra. Arról nem is beszélve, h sose hagyja, hha elmegyünk valahova, egyszer is álljam a számlát. mindig felajánlom, de ha csak nem egy 200 ft-os belépőről van szó, nem engedi. Nem nyavajgok, félre ne értsetek, nagyon jól esik, ugyanakkor félek, h átlépem a határt aközött, ami még belefér és ami már az anyagi kihasználás fogalmába esik... Nem akarok nagyon akadékoskodó se lenni, pláne nem ott hisztizni a pénztárnál, h ezt most én állom, mindig te fizetsz, tudom, h neki egyébként meg se kottyan, de valamiért akkor is zavar. Érdekelne lányok, h ti hogy vagytok ezzel, mennyire szoktátok hagyni a másiknak ezt, ill ffiak véleménye is érdekelne a témával kapcsolatban.
2015. nov. 24. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Az én párom is ilyen és megsértődik,ha nem fizethet mindent ő.
2015. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció!


Ez minden kapcsolat alapja, és ha ilyeneket nem tudtok megbeszélni, akkor valóban nem vagytok egymáshoz valók, és nem a pénz miatt! Ülj le, és így, ahogy nekünk, mond el, hogy érzel.


És de, tudod kompenzálni. A figyelmesség, a kedveskedés nem az anyagiak függvénye. Masszírozd meg, várd a kedvenc vacsorájával, vedd fel a focit, ha nem ér haza, és tudod, hogy nézni akarta, vidd ágyba a kávét, és még hosszan sorolhatnám.


Nem forintban mérik, ki mennyit tesz bele a kapcsolatba. Ő megteheti, megteszi, és biztosan nem gondolja, hogy kihasználod, különben nem tenné.


DE! Megérdemled! És ő is, a te másfajta figyelmességedet. Ettől lesz kerek.

2015. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, mikor mondtam neki, ő is pont ugyanezt mondta, h ez jár nekem, csak nem értem, h mirefel járna? persze kedves vagyok, odaadó, főzök neki, sütök, szeretgetem, kimutatom teljesen a szeretetemet, ezzel nincsen baj, csak még sose voltam együtt senkivel, aki ilyen lett vna, környezetemben se volt senki így. Egyetlen bnőm, akik már együtt is él a párjával, bnőm még tanul így ő nem keres, de szülei támogatják, a palija épp most vágta a fejéhez, h sokkal több pénze lenne, ha ő nem lenne. Én nem akarom, h valamikkor is így érezze miattam valaki is magát, ami kell/tudok megveszem magamnak, a többi meg nem érdekel...
2015. nov. 24. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek szépen, bízz meg annyira a párodban, hogy fel sem tételezed róla, hogy olyan (lesz), mint a barátnőd palija.


Mire fel érdemled ezt? Létezel. Neki ez már ajándék. És leírtad, hogy milyen sokat teszel érte, figyelmes vagy. Szeret. Ennél milyen jobb indokot vársz? Ér bármi ennél többet?


Kettes voltam.

2015. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2. nagyon köszönöm, tudom én, h igazad van, csak épp nehezen szokok hozzá ehhez a fajta figyelmességhez, meg aztán olyan hirtelen jött ez a kapcsolat, h csak kapkodom a fejem, pörögnek az események....

Azért még várom mások véleményét is a témával kapcsolatban :)

2015. nov. 24. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én párom se engedte soha, hogy én fizessek. Őt ne vigye egy nő kirándulni, moziba, étterembe stb. Fura volt eleinte, ráadásul nekem nem okozott volna gondot fizetnem, de a férfiúi büszkesége nem engedte. Ez négy év után is így van. Szóval léteznek még férfiak.:)
2015. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem te kéred vagy várod el hogy fizessen, ajándékozzon, hanem teljesen önszántából teszi, az nem kihasználás. Fogadd el ugyanolyan jó szívvel, ahogy adja. A visszautasítással meg is bánthatod. Miért is kellene neki a te szűkösebb anyagi lehetőségeidhez alkalmazkodni? Ha attól félsz, hogy egyszer majd felhánytorgatja - amit nem tartok valószínűnek- mondatod, hogy te nem kértél semmit, ő akart rád költeni. Ne xsinálj problémát ott, ahol nincs, inkább örülj, hogy ilyen férfit találtál.
2015. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ehhez vagy szokva, akkor persze, hogy idegen a helyzet. Őszintén szólva engem is zavarna. Viszont megpróbálnám máshogy kompenzálni. Pl. hogy főzök a páromnak, vagy én veszek meg előre jegyet valamilyen programra (nem a helyszínen, hanem a legtöbb programra online is lehet jegyet venni, én szoktam), vagy veszek neki kisebb-nagyobb ajándékokat. Tehát más módon is lehet viszonozni, és akkor te is jobban érzed magad.
2015. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!