Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha fel akarok szedni valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fel akarok szedni valaki, mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

szombaton megyek szórakozo helyre, és nem tom mibe menyek, fehér cipö vagy fekete? felsö milyen szinü legyen?és a hajam? oldalra fésölve vagy felállítva? meg borotválkozak vagy ne, vagy csak a bajuszomat,

szerintetek mibe menyek?


2015. nov. 26. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
hát akkor azt vedd fel, amit fel akarsz szedni.
2015. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valakit* egyedül nem tom.
2015. nov. 26. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam fontosabb hogy helyesen tudjon írni az illető!!


Fehér öltöny, fehér cipő, fehér csokor nyakkendő!!

2015. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jolvan na..... siettem, de azért köszi.
2015. nov. 26. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:
mi lesz?
2015. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Diszkó
2015. nov. 26. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:
inkÖbb menjÖl disznóvágÖsba nÖ diszkóbÖ
2015. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Otp-t.

De hallod hogy lehet ekkora baromsàgot nyomni?

Azt sem tudjuk,hogy nézel ki,mi a stìlusod.Most én hiàba írom azt,hogy vegyél fel sàrga inget,ha mondjuk szőke hajad meg.kese arcszőrzeted van,brutàlis hatàst kelt. Hiàba mondom,hogy zselézd fel a hajd,az csak egy bizonyos hosszig néz ki jòl, ha azt tùllépi,retek az egész hòbelevanc.

Csak tisztàban vagy vele, mi àll jòl.Meg hiàba írom,hogy vegyé fel bőrgatyàt ha 150 kilo vagy.

Nem tudok mit mondani hallod...

2015. nov. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Feketés barna a hajam, hosszú de le tudom vágatni. kék a szemem, 185 cm magas vagyok, és 95 Kg, ennyi elég? Most szörös ac arcom de le tudom borotválni...
2015. nov. 27. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!