Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan fiúval aki magának való, nem egy társasági ember, nem nagyon vannak barátai?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen vagyok. Egyszerűen nem igénylem a társasági életet, csak néhány barátom van, akikkel havonta/évente találkozom, mikor hogy jön ki. Alapvetően jól elvagyok egyedül is, viszont egy lánnyal azért szívesen összejönnék. Külsőre sztem jól nézek ki, meg úgy összességében jó partynak tartom magamat, csak hát ritkán mozdulok ki, nem nagyon járok el ismerkedni. Nincs is ilyen baráti társaságom akikkel elmehetnék, max egyetemi évfolyamtársak szoktak néha rábeszélni, h menjek velük, de akkor se mindig van kedvem, egyedül meg végképp semmi kedvem nem lenne kimozdulni. Valahogy engem nem izgatnak az ilyen társas összejövetelek, csupa olyan dologról megy a témázgatás(suli,kocsik,telefonok,kütyük,bulik,pia,cigi,facebook stb.)amik engem halálra untatnak,amúgy is mindenki bele van b_z_lva a telefonjába.

2015. nov. 21. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen De csak akkor ha hajlandó lenne helyet adni nekkem az életében.
2015. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hajlandó lennék. A világunk legtöbb témája hidegen hagy, viszont az a kevés ami nem, azzal nagyon sokat tudok foglalkozni.

Nagyon nehéz felkelteni az érdeklődésemet, de ha találkoznék egy olyan lánnyal aki felkelti, akkor valószínűleg onnantól vele tölteném az időm nagy részét.

2015. nov. 21. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Társasági extrovertált ember vagyok, megölne az unalom melletted. Ha egy lány felkeltené az érdeklődésed és vele akarnád tölteni az időd nagy részét valószínűleg úgy érezné rá vagy akaszkodva és nem hagysz neki levegőt. Nem tudom te milyen társaságokba jársz de nálunk nem téma se as uli, se kocsik se bármelyik amiket felsoroltál... :D csak ökröködünk és jól érezzük magunkat.
2015. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h bárkinek a nyakán lógnék. Ha olyan lányt találnék akivel kölcsönösen szeretjük egymást, akkor sztem mindig jól éreznénk magunkat egymás társaságában. Ha neki arra lenne igénye, h emellett eljárjon társaságba pl. barátnőivel, az engem nem zavarna ,nem féltékenykednék, és ha ő nem akarna egyfolytában együtt lenni, azt teljesen megérteném, hisz nekem is kell szabad tér, de attól még egy jó párkapcsolatban az ember a legtöbb szabadidejét a párjával tölti.
2015. nov. 21. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 ez aztán a hasznos időtöltés!
2015. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó kifejthetnéd ezt a remekbeszabott kommented.
2015. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!