Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az h ha odamész egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h ha odamész egy lányhoz simán lepattint ha nem tetszel neki, de fordítva ők simán odamernek jönni és nem félnek, hogy velük is megesik ugyan ez?

Figyelt kérdés

Ha pl odamegyek egy menő, beképzelt csajhoz, simán lekezelően beszél (ha nem küld el simán), viszont fordított esetbe amikor ők jönnek oda, egyből mintha 1000 éve ismerném úgy kezd el beszélni velem o.O

Nem utasították még sose el őket vagy mitől lehet ez a nagy bátorság?


2015. nov. 29. 16:36
1 2
 1/15 opened paradise ***** válasza:
81%
De ők is félnek. Csak aki nem mer,az nem nyer.
2015. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Helyesen: ugyanez.

Amelyik csajt lepattintják, az egyből nekiáll ám pampogni, hogy mekkora bunkó az illető férfiember, megfigyelted már?

2015. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Én már csak juszt is lepattintom az ilyen gigacs.öcsű plázabombázókat, hadd égjen a fejük. :D
2015. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Mert egy csaj odamegy 100 neki tetsző férfihoz, abból legalább 80 akarná a folytatást. Ha egy férfi teszi meg ezt ugyanezt 100 nővel, jobb esetben nem nézik le érte, s nem röhögik ki a háta mögött.
2015. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Jav.: "ezt" nélkül.
2015. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem azok a csajok mennek oda minden férfihoz vigyorogva, akiket gyakran lepattintanak.
2015. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

várjunk csak,akkor a nők oda szoktak menni férfiakhoz???

bmeg elég ronda lehetek akkor

2015. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
persze h oda, sőt még bókolni is szoktak :D amit nem nagyon szeretek mert szerintem nem vagyok olyan jó, meg ilyenre most mit lehet mondani ha nekem ő nem annyira jön be?
2015. nov. 29. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Oké, jól értem a problémádat? Eddig az volt a baj hogy nem kezdeményezünk, most meg egyáltalán honnan vesszük a bátorságot?

Atyám, borogass! Döntsetek már végre!

2015. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Én van olyan, hogy odamegyek egy pasihoz, ha bejön, vagy próbálom felhívni magamra a figyelmét, mert volt olyan, hogy egyszerűen nem mert odajönni. Pedig volt elutasításban is részem, és persze félek, csak nem mutatom ki abban a helyzetben.
2015. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!