Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is ilyen randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ilyen randi után hanyagoljam a lányt, mert nem tudott elfogadni?

Figyelt kérdés

Netről taliztam egy aranyos kedves nővel, nagyon jól éreztem magam vele. Azt mondta a végén hogy szimpatikus fiú vagyok neki, meg szeretne még találkozni velem, de reméli hogy a fogaimat megcsináltatom.

Hát csak néztem, minek akar velem találkozni, ha nem tetszik a fogaim neki, szerintem nem keresem többet a csajt.


2015. nov. 29. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább csináltasd meg a fogaidat,előbb-utóbb azt úgyis muszáj lesz ha ilyen szembetűnően rosszak
2015. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Fish1 ***** válasza:

Attól függ, hogy konkrétan mi a helyzet a fogaiddal. Ha mondjuk elöl hiányzik 1-2, vagy ha feltűnően szuvasodnak, akkor az nem túl esztétikus látvány. Ha pl. összevissza állnak, de nem durván, akkor az nem hinném, hogy gáz lenne. Na meg a fogszabályozás nem 2 perc alatt működik. :)

Tulképpen mi a gond konkrétan a fogaiddal?

2015. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nagyon picik nagyon kopottak és genetikailag sárga. És hiányzik is
2015. nov. 29. 21:12
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 100-ból 99 nőnél eleve kizáró ok lenne, úgyhogy inkább értékelhetnéd, hogy ő legalább ad esélyt!
2015. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nalam semmi eselye nem lenne egy apolatlan fogazatu pasinak. Nem az orrodat kene felhuzni es megsertodni, hanem halat adni az egnek, h vegre talaltal egy lanyt, aki ezen kepes tul latni es OSZINTE!! Mindig ezert sopankodtok, h miert nem oszintek a lanyok. Hat tessek. Most az volt. Reakcio?" Nem keresem tobbet"

Gratula. Nem o az, aki tobbet veszit.

2015. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Szerintem 100-ból 99 nőnél eleve kizáró ok lenne, úgyhogy inkább értékelhetnéd, hogy ő legalább ad esélyt!"


Ezt nagyon nem jól tudod, nagyon sok barátnőm volt már!!!! Lehet a nagyon durva rohadó fogúaknál igaz, de ezek a fogak egészségesek! Sőt sose volt még lyukas fogam!!

2015. nov. 29. 23:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Amugyis a hideg raz ettol az pokhendi "fogadjon el ugy ahogy vagyok" hozzaallastol! Foleg, ha egy olyan dolog nem tetszik neki, amin tudsz valtoztatni es ami valljuk be, tenyleg baromi zavaro! Ki akarna egy apolatlan szajba beledugni a nyelvét?? Nem azt tette szóvá, h nem tetszik a humorod vagy hogy kicsi a farkad, hanem egy olyat, ami jogos es konnyen lehet valtoztatni rajta.
2015. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Nalam semmi eselye nem lenne egy apolatlan fogazatu pasinak."


Napi kétszer fogmosás, plusz fogköz tisztító plusz fogselyem, nem hiszem, hogy ez nem ápolás!!

2015. nov. 29. 23:19
 9/17 A kérdező kommentje:
7. harapási rendellenességem van a kopott fogakat csak állkapocs műtéttel és koronákkal lehet megcsinálni, ami minimum 2 milla
2015. nov. 29. 23:26
 10/17 anonim ***** válasza:
Hat akkor meg bukta. Megmondod a lanynak h szivesen megcsinaltatnad, de nincs ra penz. Ennyi. Ha nem kellesz neki, hat igy jartatok.
2015. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!