Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is ilyen randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ilyen randi után hanyagoljam a lányt, mert nem tudott elfogadni?

Figyelt kérdés

Netről taliztam egy aranyos kedves nővel, nagyon jól éreztem magam vele. Azt mondta a végén hogy szimpatikus fiú vagyok neki, meg szeretne még találkozni velem, de reméli hogy a fogaimat megcsináltatom.

Hát csak néztem, minek akar velem találkozni, ha nem tetszik a fogaim neki, szerintem nem keresem többet a csajt.


2015. nov. 29. 19:54
1 2
 11/17 Fish1 ***** válasza:
Azt írod, nem volt még lyukas fogad, de hiányzik is belőlük. Azzal mi történt, amelyik hiányzik?
2015. nov. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11. Genetikai csírahiany kis metszők ki se nőttek
2015. nov. 30. 01:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Fogpótlás vagy, valami. Sárgaságon is lehet tuti javítani. Őszintén szólva engem is nagyon zavarna. Szerintem fontosak a szép fogak. Nekem majd 3 évig volt fogszabályzóm, úgy kuporgattam össze a pénzt rá, most vették le. Megérte, pedig majdnem egy milla ráment az évek során. Találj megoldást. 24/N
2015. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A csaj így is elfogadna nem ezzel van a baj simán osszejonne velem így is viszont én dobom a csajt mert számára nem vagyok tökéletes akkor inkább nem szerencsére ilyen fogakkal is mindig volt csajom így majd keresek olyat aki elfogad így
2015. nov. 30. 09:50
 15/17 A kérdező kommentje:
Minek találják megoldást ha nekem így is jó? Nem fogok feleslegesen pénzt kidobni ugyanis rágni tudok vele nincs begyulladva, csajok így is akartak szóval teljesen felesleges
2015. nov. 30. 09:55
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor miért túráztatod magad ezen? Mindenkinek joga van olyannal lenni, aki tetszik neki. Keress mást.
2015. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor viszont így jártál, a csajszinak jogosan nem fogsz kelleni. Egy igényesebb nő jogosan várja el tőled, hogy csináltasd meg! Megmondhatod neki, hogy nincs pénzed rá és ennyi...
2015. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!