Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak/fiúk! Tanácsot adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Tanácsot adnátok nekem?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek, nem általánosítok, csak talán választ kapok erre a jelenségre. Mi értelme van annak, ha valaki "tart" egy lányt. Tegyük fel tudtok róla, hogy a lánynak vannak érzelmei irántatok, majd amikor beleun abban, hogy úgy érzi csak használja a pasi, és közli vége, a srác megy utána. És menjenek randizni, menjenek moziba, kirándulni stb. Miért nem lehet letisztázni, már a legelején, hogy ne haragudj, nem akarok kapcsolatot, csak szexeljünk. Vagy, ha már olyan dolgokat csinál a két ember, mint egy kapcsolatban, akkor miért nem nevezhető kapcsolatnak? Ha közli valaki, csak barátság extrákkal akar, akkor miért féltékeny, ha a lányt nem tudja mondjuk egy napig elérni? Komolyan nem értem az embereket, miért nem lehet ezt letisztázni az elején, és ha szex, legyen csak szex, ha meg már több akkor legyen párkapcsolat?

2015. nov. 30. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Ez a barátság extrákkal dolog....komolyan fejbe lőném azt az embert aki csak megemlíti..(kérdező ne vedd magadra)

Mi a f a$zért lett ez divat???Amiatt a hülye,értelmetlen,sz @rkupac film miatt?

Aki ebbe belemegy azt én nem tudom felnőtt embernek nézni..

2015. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem értem...komolyan. Szerintem iszonyat mód szánalmas. Csak egy nagyon kedves barátnőm szenvedését hallgatom már egy ideje, és követem az ő kapcsolatukat.És elgondolkodtam ezen, hogy hátha lehet az én agyammal van a baj, de ez olyan szinten üressé teheti az embert... :/ A szexkapcsolattal semmi bajom.De akkor tudod mit vársz.De ez...
2015. nov. 30. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a nő aki ebbe belemegy az egy prosti...

Nekem nem lenne pofám ilyet kérni egy nőtől

1-es voltam

2015. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon korrekt tőled ! Mondjuk szegényt ne prostizd le, mert azért az elején nem így indult nekik tudtommal, és a srác ezt nem tisztázta le.
2015. nov. 30. 16:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért észre lehet venni,hogy egy kapcsolat hogy indul.Nem igaz,hogy nem vette észre ,hogy a fickó nem szereti csak d ugni akarja.
2015. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Őszintén ? Még én sem mondtam volna meg...Ugyanis a srác járkált ki velünk hétvégente!! Nekem egy párnak tűntek, amíg ezt nem mesélte, hogy mi van a háttérbe.
2015. nov. 30. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Fúú ettől az extrákkal szövegtől én is falnak megyek, kár azért a filmért...
2015. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!