Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok tanácsot? Menjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot? Menjek vagy ne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval, egy pasival megismerkedtem a Tinderen, már lassan 5 hete beszélünk. Még nem találkoztunk és most lenne lehetőségünk, Ő (30) Pesten lakik Én (20) Debrecenben. Viszont én félek a találkozástól, nem vagyok annyira vékony ha nem fogok neki tetszeni? És ott leszek holnapig. Vagy ha nem leszünk egymásnak szimpatikusak? Akkor mi lesz? Úgy mennék, de nagyon félek. Szerintetek?
2015. júl. 11. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt se tudjátok, hogy hogy néztek ki? Ez most vakrandi lenne? Az a minimum, hogy tudja az ember, hogy kivel talizik, nem? Azaz tudja, hogy külsőre hogy néz ki.

Ha meg tudja, hogy ilyen az alakod, akkor meg mitől parázol? Elfogadott olyannak, amilyen vagy.

Ha meg a randi nem úgy sikerül, akkor lehet hazautazni. Vannak buszok ugyanúgy Pestről Debrecenbe, mint ahogy odautaztál!


Nyugodj meg, beszélgessetek sokat és minden rendben lesz. :) Szervezzetek programokat, fedezzétek fel együtt Pestet! :)

2015. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt még hozzá teszem, hogy ő szűz én oroszlán. Nem tudom számít-e. De ha nem lesz téma? Minden nap beszélünk.
2015. júl. 11. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj, ne, ugye ezt nem mondod komolyan, hogy hiszel a h..e horoszkópokban????

A horoszkópnak az ég világon semmi köze a kapcsolathoz, viszont ha elhiszed, akkor a vonzás törvénye értelmébe az lesz a valóság.

Lesz téma, csak ne görcsölj rá, mert akkor annál jobban nem lesz. Sodródjatok :)

Menjetek el a Margit-szigetre. :) Szép hely, ott van a zenélő szökőkút az elején, tudtok jó nagyokat sétálni. :)

2015. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként még azt nem értem, ha ekkora a távolság, akkor miért te utazol fel Pestre? Miért nem a két város között félúton találkoztok? És ha már utazás, akkor miért nem ő utazik le hozzád Debrecenbe és miért te utazol fel Pestre?
2015. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok szimpatikusak egymásnak, akkor a randi végén megmondjátok, hogy bocsi nem valószínű, hogy ennek lesz folytatása, majd elköszöntök egymástól és mindenki megy a dolgára.

Gondolom valami más program miatt mész Pestre, nem rögtön nála szállnál meg.

2015. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak Miatta megyek. :)
2015. júl. 11. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, jó lenne ha a 4-es komentben leírt kérdéseimre is válaszolnál, légyszi!
2015. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem leszel ott holnapig, hanem megnézed előre mikor indul utolsó vonat hazafelé, aztán legkésőbb azzal elmész. Nem nagy kaland.


Mellesleg nem tartom jó ötletnek, hogy látatlanul már ott is alszol nála.

Nem a szex miatt, hiszen felnőtt vagy, hanem ezzel eleve alárendelted magad egy még el sem kezdődött kapcsolatban. Nem szabad. Első randit mindkét fél számára semleges és nyilvános helyen jó tartani, ahonnan mindkét fél kb egyforma (vagy számára könnyen vállalható) feltételekkel haza tud menni. Mi van, ha neked nem fog tetszeni? Akkor muszájból eltöltesz vele 12-18 órát, mire indul a vonat visszafelé? Nagy hülyeség ennyire függésbe hoznod magadat. Akár még veszélyes is lehet egy ilyen kaland. Inkább keresned kellett volna valami hostelt.

2015. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!