Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne ismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ismerkedni egy konditeremben?

Figyelt kérdés

Leginkább azoktól várom a választ, akik ott ismerték meg a párjukat vagy azokat akiknek normális gondolat jut az eszükbe!


Ma is volt és másodszorra láttam egy hihetetlenül jó alakú csajszit aki ráadásul kedvesnek tűnik legalábbis ugye köszönt mert ezt már nem sokan csinálják itt :S

Nagyon megszeretném ismerni és egy kis segítségre lenne szükségem, hogy hogy ajánlatos nekilátni...


köszi


17/F


2010. márc. 21. 21:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

nincs sok de ő megfogott


anyum állította h amikor visszament az öltözőbe fotózgatta magát, a melle kilátszott..

2010. márc. 21. 21:52
 12/19 A kérdező kommentje:
ne értsetek félre nem az a típus. Normálisan beszél és köszönt.
2010. márc. 21. 21:53
 13/19 A kérdező kommentje:
szóval hogyan vezessem be a beszélgetést?
2010. márc. 21. 21:54
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

odamész: szia, tudnál segíteni uncsitesomnak, kéne pár tipp neki, hogy hozza formába magát?!

-én most megyek mert elég sok gyakorlatom van


uncsitesod összespanol vele amíg segít neki, így benned is sokkal jobban bízni fog..


edzés végefelé közeledve, odamész megköszönöd neki, és cserébe meghivjátok vmire, közben eldumáltok, elhülyéskedtek.


legközelebb amikor mész már megbeszéltek vmi találkát kettesben, esetleg egy buli, ahol mind2tten ott lesztek.

elhívhatod bárhova, de lent a teremben az legyen az első , hogy edzetek. majd máshol dumálsz vele :)

2010. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés.

Az itteni kondiba is járnak jó csajok, de senki nem szólítja meg őket (vagy nem meri, mint én, vagy nem ér rá mert siet az edzéssel mint azok akiknek lenne esélye nála)

nekem még kilátástalanabb a helyzetem, mert én egyedül járok, úgyhogy még az unokanővéres dolog se jön be.....

Az utolsó válaszoló jót írt, hogy kérjetek tőle segítséget, aztán meg összehaverkodtok....én így csinálnám....

2010. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

tök egyszerű. alakítsd úgy hogy kb egyszerre végezzetek. s odamész hozzá s megszagolod, s annyit mondasz neki, hogy Te is olyan büdösre tudod izzadni magad mint én. s egyből van közös témátok.

másik jótanácsom:

mikor fekve nyom fingjál az orra alá egyet. s mikor magára ejti a súlyt készségesen csak akkor vedd le róla ha már igent mondott a randira.

2010. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is járok konditerembe, és rám is próbáltak már béna dumával nyomulni, pl. futópados lehetőség. Nekem mint nőnek ez tetszene: Szia.Kedves lánynak tűnsz.Lenne kedved meginni velem egy kávét vagy egy üdítőt valahol? Ennyi:o) Nem nagy cucc....
2010. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


De főleg neked kedves utolsó :) ez tényleg aranyos ötlet

2010. márc. 24. 16:01
 19/19 anonim válasza:

Hali!

Én is lány vagyok, járok konditerembe, sose próbáltak még ott ismerkedni velem, mindig csak megbámulnak :) :( Ennek most nemtom örülni kell-e vagy sem... (annak örülök ha csinosnak tartanak, de hogy hozzám se mernek szólni... ennyire félelmetes vagyok?)

no mindegy, kis kitérő volt...

Szóval szerintem is menj oda és hívd meg egy kávéra, vagy ott a kondiban a büfében egy "hiperszuperfogyisüdcsi"-re... :)

Edzés közben beszélgetni én személy szerint nem tudok...pl futás közben így is kifulladok, nemhogy ha még beszélni kéne, meg zenét szoktam hallgatni, és úgy ugye pláne nehéz .)


Szóval menj oda, kezdeményezz... ha normális is a csajszi, és szingli is, akkor nem pattint le ha kedves és udvarias vagy...

A lényeg az őszinteség... meg az hogy ne sablon felszedős szöveget nyomj...

2010. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!