Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehet így ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet így ismerkedni, lányok szimpatikus lennék nektek?

Figyelt kérdés

Elég lökött vagyok, szeretek grimaszolni, bohóckodni, piszkálódni, speciális kézmozdulatokat létesíteni. Rájöttem arra, hogy imádom ezeket csinálni felszabadultabbnak érzem magam és szeretném ezt ismerkedésre átültetni akik vevők erre. Tudok komoly is lenni, de néha megunom és szeretek újra hülyülni.

Jó lenne, ha mondjuk rövid ismeretség után randi közben, grimaszolnék valakire és nem az jutna eszébe, hogy jaj ki ez a hülye, hanem biztos jól érzi magát és meri magát adni.


2015. dec. 3. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem.szimpatikus lennél de csak akkot ha tényleg lehet veled értelmesen is társalogni :)
2015. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet igen csak kell néha egy kis bolondozás! :D
2015. dec. 3. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Fel kéne nőni. Lehet bolondozni nyugodtan, de ez a kézjelezés tulzás. Amúgy mért jó neked ha az egész utca hülyének néz.
2015. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyenes az út a barátzónába.
2015. dec. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön, abszolút nincs ezzel probléma 😃 én is szoktam ilyeneket és soha nem akaró felnőni!!! 18|L
2016. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!