Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. s. :D mire figyeljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s. :D mire figyeljek oda a pasinál, vagy esetleg ez a helyzet ugy tunik, hogy csak le akar fekudni velem?

Figyelt kérdés
ismerek egy sracot mar 8 eve,de talalkozhattunk vagy 4 x. mar nem tudom. mert mikor kapcsolataim voltak ugye nem illik. regen lefekudtem vele 1 x de tobb nem volt.en most egy 2 honapja zartam le a kapcsolatomat ami 4 eves volt. ez a lasi meg megtalalt neten, es talalkouzunk kijott messzebrol egy fel orara hogy lasson,beultem a kocsiba,megfogta a kezem erosen, es nezte hogy igaziak e kormeim. de mintha szoritotta volna is.ez minek az előjele?? mivel a 4 eves kapcsolatombol lett egy kisfiam sokszor mondta menjek at hozza aludni es vigyem a gyereket is,de ez sose jott ossze,utoljara most irta ő felole vihetem,en meg megkerdeztem tole hogy mit csinaljak nem gaz hogy lerohanom a gyerekel,o meg mondta varjuk meg még elalszik es ertem jon. nem ertem pedih egy idegen not is fogadott a hazaba lakni akinek gyereke volt. neten mindig ramir nincs olyan nap hogy nem kerdezi mit csinalok merre voltam,leirja hogy ő mit csinal. nem ertem. kerdezte leszem e a csaja en meg mondtam hogy igen,nevetos fejjel es egy xD vel. erre ő azt mondta majd talalkozunk es megbeszeljuk. ennek 1 hete.. azert irtam s.o.s. be mert fontos es nagyon erdekelne hogy zarjam le a kaocsolatot vele inkabb vagy kockaztassak hatha.koszonom a segitseget elore is.
2015. dec. 10. 22:46
 1/6 A kérdező kommentje:
elnezest a hibakert t9 szozarral irtam telon,neha nem figyelek oda :(
2015. dec. 10. 22:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt kérdezd, hogy ő mit akarhat, hanem azt, hogy te mit akarsz? Érdekel ez a hapsi? Ha igen, akkor menj, ha meg nem, akkor ne menj. Biztosat az ő érzéseiről úgysem fogunk tudni itt mondani.
2015. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már úgyis lefeküdtél vele,nem mindegy?

Lesz egy jó éjszakád.

2015. dec. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A koromnézegetés nagyon gáz. Tini fiú gyenge probalkozasa ilyen.


Csak akkor menj, ha kufircokni akarsz. Nekem gázos pasinak tűnik. Nem is keres egy hete.... Egyszer ezt mond, maskor azt ....

2015. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pedig 29 eves. :D idonkent ram ir hogy mizu mit csinalok en sose keresem ot
2015. dec. 11. 13:20
 6/6 A kérdező kommentje:
vegulis athivott a gyerekkel eggyutt nor.alis a gyerekhez. hat az eset megtortent lefekudtunk. mkst hogy mi lesz meglatjuk de sose volt olyan hogy megcsokolt volna.reggel kellet szaladnia valamerre koran azt azt is mondta maradjak addig mig visszanem jon ne keltegessem a gyereket is. hat igazabol nem bantam meg hogy lefekudtem vele bar szegyelem de innen tudom hogy lesz e meg folytatas vagy orokre eltuntetem az eletembol.
2015. dec. 13. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!