Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan derítsem ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy a srác csak játszik velem?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne arra figyelj amit mond hanem amit csinál.
2015. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2015. dec. 12. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy sehogy!
2015. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Gondolkozz el azon, hogy miért érzed úgy, hogy játszik veled. Mit tesz/mond, ami miatt ezt érzed. Mi a bizonyíték arra, hogy az a feltételezésed, hogy játszik veled, igaz? Te mit gondolsz erről, hogyan tudnád kideríteni?
2015. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Túl sokat célozgat testi dolgokra, amiből az jön le, hogy szívesen vinne ágyba...ugyanakkor már a 3.randinktól kezdve olyanokat mond, hogy ilyen hatással még egy lány sem volt rá, én vagyok a legszebb az eddigiek közül, állandóan rám gondol, stb...utóbbiakat valahogy nehezen hiszem el
2015. dec. 12. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
figyu. a játékok valók játékra. ne legyél játék, és nem játszanak veled. ennyi. de am én is szoktam célozgatni, abban a reményben hogy rájön, hogy testileg is vonz. csak akkor fektet meg, ha te is akarod.az ilyen célzásokra a legjobb reakció, ha azt mondod hogy annak is ELJÖHET még az ideje. ez felér egy megkoronázással kb. ez kb egy olyan üzenet hogy maragdj jó és türelmes. meg hogy nem vagy ellene a dolognak, de könnyűvérű se vagy.
2015. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2015. dec. 13. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!