Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyi idő után kerestek egy nőt, akit szórakozóhelyen ismertetek meg?

Figyelt kérdés
Manapság nagyon nagy divat a pua... és nagyon erős harcok mennek a "needység" ellen. Mennyi idő után szoktatok telefonálni, írni egy nőnek ha megismerkedtetek vele?

2015. dec. 13. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:

sajnos soha :/ engem soha nem keresnek én meg napokig csak erre várok...

állj úgy hozzá hogy nem fog keresni aztán max mégis és akkor boldogok lesztek együtt :D

2015. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:D

[link]

ezt találtam, de ezt szerintem nők írták:)

2015. dec. 13. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint: 5 perccel azután, hogy elváltunk. Max. egy óra. Ha egy férfit beindítok, akkor nem tudja visszafogni magát, hogy ne jelentkezzen. Ha meg taktikázni akar, akkor nekem nem fog kelleni (bár én ilyennel még nem találkoztam - aki nem keresett másnap, az később sem).
2015. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
# 2: szerintem ebben a kérdésben a nők tapasztalatai relevánsabbak. Hiszen egy férfi csak azt tudja megmondani, hogy Ő mikor keres egy nőt. Egy nőnek viszont több férfival is lehet tapasztalata, nagyobb számú minta alapján.
2015. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha taktikus... akkor még rég menjen... nincs értelme. Általában nekem is így volt, hogy már azonnal írt a viberen, amint hazamentem, ez lenne a "normális?" volt olyan eset, hogy három nap után keresett, de akkorra már azt mondtam neki, hogy ha eddig nem hívtál, akkor ne is keress. A volt valószínűleg a "baj", hogy nem hagytam, hogy lesmároljon.
2015. dec. 13. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy jólesik.


Ha csak azért nem hívod fel, hogy ne tűnj "needy"-nek (aki nem értené: ez a PUA-terminológiában röviden azt jelenti, hogy valaki kuncsorog egy nőnek és lesi minden kívánságát, erőltetetten próbál a kedvében járni), az szerinted nem needység? :D

2015. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az a szórakozóhely? :D Amúgy ha szimpatikus, akkor már másnap, legkésőbb 3. nap.
2015. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 6: Ezen jót mosolyogtam, teljesen igazad van! :)


Magyarán az illető azért viselkedik valahogy (a természetes ösztöneit, attitűdjeit leküzdve), hogy megfeleljen a nőnek, és mindezt annak a nevében teszi, hogy ne tűnjön úgy, hogy meg akar felelni a nőnek! :D

2015. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyébként keresett... csak annyira béna az okos telefon használatához, hogy nem tudta megnézni, hogy fb-n írtam neki.

De már nem is kell, csak az egómnak kellett, hogy keres e. Sorry de most ezt kellett megtapasztalnom.

2015. dec. 15. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!