Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most melyik? Rendes vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most melyik? Rendes vagy rossz?

Figyelt kérdés

Szeptember óta van egy nagyon jó barátom, nevezzük X-nek, fiú, eggyel alattam jár, azóta jópár pasimm mellett mellettem állt végig sírtama vállán stb... mire nemrég összejöttem egy vidéki gyerekkel, nevezzük Y nak, aki hétvégékre jön fel a szüleihez budapestre, édesapjához.

és a Y al elég sokra jutottunk első találkánál félre értés elkerülése érdekében nem feküdtem levele..de jomindegy az nem lényeg, mire X a barátom amint megtudta.. ugyanis elkellett mondanom neki, lesmárolt...és ajj fogalmam sincs micsináljak ez egy hete volt.. és azóta minden nap.. és nemtudok neki nemet mondani de viszont jön fel hétvégén X hozzám...és nemtudok a szemébe nézni... ehez kéne asegítség.



2013. febr. 7. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó X az Y akart lenni.

Amúgy válaszd azt akit jobban szeretsz.

2013. febr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek a kétismeretlenes egyenletek megőrjítenek.
2013. febr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mérlegelj az alapján hogy melyik illik jobban hozzád, melyikkel tudsz jobb közös programokat szervezni, melyikkel lehet hosszabb távra tervezni, ilyesmi. Plusz nem elhanyagolható tényező, hogy az egyiket csak hétvégén látod, a másikat meg minden nap. És úgy tűnik x megelégelte a várakozást, és be akarja bizonyítani hogy jobbat érdemelsz mint akikért eddig sírtál...

De mindenképp mondd meg a másiknak hogy döntöttél, ne játssz velük!

2013. febr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyik a rossz és melyik a rendes? Ezt nem tudtam meg. Viszont az Y beléd eset és úgy érezte lépni kell, mert már sokat fecsegsz neki másokról. X meg jó hitben azt hiszi hűséges vagy hozzá és nagy vígan, örömben fog veled találkozni. Sok dologra jutni első találkánál és nem a szex akkor petting?? Szerintem válaszd az Y-t, mert ott még nem gyúrtál.
2013. febr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. Semelyik.:D

Most komolyan szegény srácokkal szórakozol?:D

ajj én se tudnám mit csinálj.

Én csak arra emlékszem, hogy amikor két csajom volt párhuzamban, a végén kiderült hogy a volt legjobb barátnője az akkori barátnőm legjobb barátnője.

Hát jó nagy bukta lett a vége.:)

2013. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fejezd ki Xből Y-t és a többi már gyerekjáték :) az egész általános iskolás matek
2013. febr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sokan mondtátok X-t...csak eggyel alattam jár, és így suliba is elég kínos lenne :ss viszont a másiknak meg most van rendőrségi ügye mert lekapcsolták:D
2013. febr. 8. 18:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen valaki utal csak x-re. Nem tudom ki az a sok o.O
2013. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!