Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez manapság tényleg nem nyerő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez manapság tényleg nem nyerő?

Figyelt kérdés

Eddig azt tapasztaltam/hallottam a női ismerőseimtől, hogy nagyon örülnének ha elhívnák őket vacsorázni meg ehhez hasonló romantikus programok lennének összehozva. De a valóságban mindig csak negatív válaszok érkeznek ha randira hívok egy kiszemelt hölgyet. Most azon gondolkodok, hogy velem van a baj vagy manapság kiment a "divatból" az ilyesfajta hozzáállás? Magamról röviden annyit, hogy sose volt úgy különösebben gondom az ismerkedéssel, nem vagyok szívbajos bárki felé nyitok ha a helyzet úgy hozza, szóval élőben és neten is szabadon elbeszélgetek bárkivel, de amikor arról van szó hogy feljebb szeretnék lépni a kapcsolat terén, sajnos az esetek túlnyomó részében csak az elutasítást kapom. Kinézetre, magasságra átlagosnak mondanám magam, fogaim és a megjelenésem külső visszajelzések alapján is rendben. Szóval várom az építő jellegű észrevételeket, kritikákat :)

23F



2015. dec. 20. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
randizni sem nagyon lehet már. inkább az a divat, hogy 8-12 fős baráti társasággal (fiúk lányok vegyesen) lógsz mindig, és mindenki összefekszik mindenkivel, de elköteleződés soha nincs. ez megy sajnos.
2015. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt már én is tapasztaltam, de nálam tabu a buliban csajozás mert szerintem rendes nőt nem ott lehet találni :)
2015. dec. 20. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek randizni. Sokan tényleg nem, szóval nem feltétlenül veled van gond, de én szeretek :D
2015. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az rendben van, hogy randira hívsz vkit., nem csak célozgatsz, egy igazi férfi így tesz, csak a romantikusnak tűnő program sokszor kínos lehet:vacsora étteremben, a férfi fizet, a nőnek ki kell öltöznie, ha csak nem elit körökben mozogtok mindketten, hát inkább séta egy parkban, mozi, állatkert, ahol fel lehet oldódni..26N
2015. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Maga a probléma nem magával a programmal van, mert én rugalmas vagyok, mindig átgondolom és megtervezem hogy kivel hova menjek. Lényegében a szándék hiányzik, mert sajnos ma azt látom hogy 1-2 hétvégi buli meg barátnőkre tudnak időt szakítani, de egy délutánt már nem "érdemlek" meg. :/
2015. dec. 21. 00:11
 6/7 Lysander válasza:
Igazából ki milyen személyiségű, és típusú. Rengeteg a választék. Amúgy lehet, hogy rossz helyen ismerkedsz, azaz nem olyan valakikkel, akik értékelnének is.
2015. dec. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl kedves és normális vagy. Nincs benned valami erős, ami megfogja a lányokat.
2015. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!