Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én aggódom túl ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én aggódom túl ezt a dolgot? :D

Figyelt kérdés
Beszélgetek és találkozgatok kb. 2 hónapja egy sráccal, aki nemrég egy téma keretében elmondta hogy nagyon kedvel és tetszik neki hogy így haladunk, de múlt hétvégén mégis találkozott egy lánnyal, elmentek moziba, ezt én gondolom túl és kezdek megbolondulni vagy másnak is furcsa lenne?:D Felhozni nem akarom neki, mert ezen most mit beszéljek, igazából elmondta hova megy mit csinál :) csak azt nem hogy lány az illető :D

2015. dec. 20. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Most csak lehetnek lányismerősei nem?
2015. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen és ezért gondolkoztam el hogy most tényleg megéri ezen rágni magam, aztán gondoltam kiírom ide több vélemény sose baj :)
2015. dec. 20. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha lány, akkor mi van? Mondta, hogy randi? Vagy hogy tetszik neki a lány? Honnan tudod, hogy kicsodája? Ha tök régóta jóban vannak és nincs köztük semmi, akkor mégis miért zavar a dolog? Meg ha két hónapja ismerkedtek, milyen alapon várod el, hogy pontosan beszámoljon arról, kivel megy el valahova?
2015. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az van hogy 2 hónap érdeklődés után, ha nem adtad neki jelét vagy túl sokáig kéretted magad, akkor úgymond "lemondott" rólad és ezért vitt el mást randizni.
2015. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!:)
2015. dec. 20. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
azt tudom, hogy mikor én akartam találkozni barátilag egy csajjal, akit neten ismertem meg, akkor teljesen ki volt akadva a barátnőm, így nem volt semmi
2015. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!