Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit és hogy kéne? Tanácsok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogy kéne? Tanácsok, esetleg tapasztalat. (szöveg lent)

Figyelt kérdés

Szituáció egyszerű: Van egy lány aki nagyon tetszik, majdnem minden reggel amikor beérek az Árkádba, ott ül a padon egyedül(néha előbb ér be a buszom, változó). Valami tanács, vagy ötlet, hogy kezdeményezek.

(16)


2010. márc. 23. 20:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
A csajok is emberek, ne félj tőle:) Ha olyan kedved van ülj le mellé és nyiss egy viccel.. biztos nevetni fog:D
2010. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

(angyalos vagyok) tudom, hogy szánalmasak, csak poénnak szántam!!

aki ezekkel megy oda egy lányhoz, az vigyen magával ásót és miközbe belekezd az első mondatba sebesen kezdjen el ásni!!!! vagy inkább fogadjon cölibátust!!!

2010. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hmm, odamennék és bemondanám ezeket az angyalos dumákat... a lány arc kifejezése biztos aranyat érne :D
2010. márc. 27. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!