Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye nem érdemlem meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem érdemlem meg, hogy legyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Magamnak való, önző, öntörvényű, önimádó vagyok, hát szóval nem egy mintaember. Ártani mondjuk a légynek se tudnék, viszont jót se teszek senkivel ,mivel senki mással nem foglalkozom, csak magammal. Tudom, hogy ez nem jó, de azért annyira rossznak se mondanám magamat. Egyik ismerősömmel sokat filozofálgattunk ezen tegnap, és ő azt mondta, hogy szerinte ha lenne egy barátnőm, akit szeretek, akkor megváltoznék, és mellette jobb emberré válnék, megtanulnám az önzetlenséget. Viszont jelen állás szerint amilyen vagyok nem érdemlek meg egy lányt sem. Szóval arra jutottunk, h mindenképp patthelyzetben vagyok, mert mivel a jelenlegi személyiségem nem érdemel meg egy lányt sem, így nem is lesz olyan lány, aki mellett jobbá válhatna a személyiségem. Nekem magamtól kéne önzetlenné válnom, ami viszont így egyedül tuti hogy nem fog menni.

2015. dec. 25. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Te legalább őszinte vagy. Sokan példát vehetnének rólad. Akaraterő, elszántság és motiváció szükséges a változáshoz. Ha sikerül elindulnod az úton, akkor társra találsz majd.
2015. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem érdem kérdése. Ha valakinek így is kellesz, lesz, ha nem, akkor meg nem lesz.
2015. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy ördögi kör. Ha szeretnél valakit, akkor se változnál meg, és hiába szeret valaki, nem tudnád kimutatni,mert nem tudsz magadból adni. Van egy ilyen fiú ismerősöm, a szerelem se változtatta meg.

A felismerés már fél siker, már csak az okot kell megkeresni.

2015. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudsz szeretni,csak akarni kell
2015. dec. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
na és akkor mi lesz, ha mondjuk 2 év alatt megváltozol, és akkor se fogsz kelleni a csajoknak?
2015. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De azért az elős pár modta nem gyenge ! :D :D


Ha így látod és zavar és észreveszed hogy ez "lehet" baj az már jó!

2015. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már randiztam veled.
2015. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ezt miből gondolod?:D
2015. dec. 25. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!