Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon zavar az eltérő anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar az eltérő anyagi helyzetünk. Az normális, ha emiatt nem jövök össze vele?

Figyelt kérdés

1 hónapja randizom egy férfival, a külseje átlagos, viszont a személyisége nagyon megfogott. Hasonlóan gondolkodunk szinte mindenben, a jövőbeli terveink is tökéletesen egyeznek. Az egyetlen probléma, ami miatt folyamatosan kisebbségi komplexusom van mellette, azaz anyagi helyzete. Ő 29 éves, egy hatalmas céget vezet, több saját lakása és autója is van. Szórja a pénzt folyamatosan, felesleges dolgokra költ. Bár nem szokta hangoztatni, hogy milyen pénzes, csak a volt barátnőiről mesél néha, hogy volt olyan lány aki emiatt járt vele mert mindent megvett neki.


Én 22 éves vagyok, főiskolára járok, mellette minimálbérért dolgozom és egy kis lakást bérlünk 3 korombeli lánnyal. A szobám nagyon pici, még egy tv sincs benne, ami engem eddig nem is zavart, a srácot viszont nem merem áthívni, nagyon kellemetlenül érezném magam, ha azután a luxus után amiben ő él megpillantaná ezt az élethelyzetet is. Korábban egy párommal sem éreztem magam ennyire "rosszul", nagyjából egyezett az anyagi helyzetünk így nem volt okom ezen aggódni. Ezt a fiút viszont nagyon kedvelem, és teljes mértékben felszabadult tudok lenni mellette, amikor mondjuk csak sétálunk és beszélgetünk a Duna parton aztán beülünk valahova egy jót gyrosozni (mert arra én is meg tudom hívni). De amikor shusizni visz, vagy amikor áthív a hatalmas lakásába filmezni akkor elég kellemetlenül érzem magam mellette, és hazafele úton mindig azon gondolkodom hogy kellene megszakítani vele minden kapcsolatot.


Persze itt nem arról van szó, hogy nincs pénzem semmire, egyszerűen csak én nem tehetem meg azt, hogy minden nap étteremben vagy kajáldában egyek, minden egyes ruhadarabom márkás legyen és fullos kocsival rohangáljak ide-oda.


Amikor először a lakásában jártam már beszéltem neki erről a problémámról, ő viszont azt mondta, hogy őt ez egyáltalán nem zavarja. Engem viszont annál inkább. Volt már valaki hasonló helyzetben? Hozzá lehet ehhez "szokni" idővel vagy szálljak ki most belőle?


2015. dec. 25. 19:48
1 2
 1/13 Mi közöd Tőle ***** válasza:
55%
Úristen nem minden lány pénzéhes!! Ezt igy karácsonykor nem kellett volna kiirnod kedves kérdező. Sok kisebbségi komplexusos srác rosszul érezheti most magát nagyon.
2015. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy látod, hogy tényleg nem zavarja, kedves, közvetlen, nincs elszállva az agya, akkor maradj vele. Lehet neki tényleg mellékes hogy neked nem telik annyi mindenre...és hát a jómodú pasiknak is kell ismerkedni, arra meg kevés az esély, hogy olyan anyagi helyzetben levő lányt találjon mint ő.

Ha kérkedik a pénzével, visszataszító akkor felejtős.

2015. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

"Hasonlóan gondolkodunk szinte mindenben, a jövőbeli terveink is tökéletesen egyeznek."


Ha ha ha! Latszik!

2015. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hagyd alakulni a dolgokat, és majd kiderül. Szerintem adnod kellene egy esélyt magatoknak.
2015. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2015. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ha ezen kívül minden oké köztetek, akkor szerintem csak emiatt nem érdemes megszakítani a kapcsolatot.
2015. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,ez egyaltalan nem problema. Foleg ,hogy ilyen normalis lany vagy,illetve ot sem zavarja,mert miert is zavarna?! Tudod a penz vagy ,hogy ki honnan indult az a szerelemben semmit sem szamit. A lenyeg ,hogy kedveljetek egymast es meglegyen a vonzalom.
2015. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

29 évesen hatalmas céget vezet. Csak én érzek itt valami sumákolást? Minimum 15-20 éves szakmai tapasztalat kell ahhoz, hogy egy hatalmas céget vezessen valaki. Na most, ha 23 évesen végez az egyetemen, ez aligha lehetséges.


Vagy az apja cége, csak magát mondja vezetőnek, vagy alárakott az apja egy vállalkozást, esetleg sógor, koma, jó barát által jutott magas pozícióba. Esetleg drogot árul, nőket futtat, festményekkel stb. kereskedik. Dehogy 29 évesen nem vezet hatalmas céget, ha csak nem külföldön él kiskorától, az is biztos. :D Legyél óvatos, ha valami túl szép, hogy igaz legyen, az általában kamu.

2015. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hazudott volna ebben. Édesapjáé volt ez a cég, ő viszont 2 évvel ezelőtt sajnos meghalt, a fiú pedig megörökölte.
2015. dec. 25. 21:24
 10/13 anonim ***** válasza:

én is hallottam már olyan csajról, aki Svájcban egy nyár alatt összekefélt magának egy 7-es BMW-t, közben a szülei meg úgy tudták, hogy a kislányuk felszolgáló odakint.

Szóval az ilyen szintű kamuzás pasiknál is előfordulhat.


Eleve "hatalmas cég" Magyarországon sajnos már nincs is. Bár kinek mi a hatalmas.

De egy Bosch-t vagy egy Audi Hungary Motor-t biztos nem magyar faszi vezet.

Ha biztos a háttere, akkor nyugodt lehetsz, de ha nem, akkor légy óvatos.

2015. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!