Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan fiúval, aki baromi lassan eszik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég lassan eszek, nem tehetek róla, egyszerűen nem bírok gyorsabban enni, muszáj nagyon jól megrágnom az ételt, különben megakad a nyelőcsövemen és az igen kellemetlen tud lenni(akivel előfordult már az tudja). Nemrég randiztam egy lánnyal és amikor kajálásra került sor, akkor több mint egy órával később fejeztem be, és eléggé kiakadt ezen. Azt hitte, h szórakozok vele, és csak szívatom, úgyhogy ez így hamar véget ért. Lehet, eleve nem voltam neki szimpatikus, és ez csak valami kifogás volt, de az is lehet, h komolyan zavarta. Titeket mennyire zavarna, ha egy fiú lassan eszik?

2015. dec. 27. 00:10
1 2
 1/20 opened paradise ***** válasza:
100%
Legközelebb rendelj levest...
2015. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Rohadtul nem számít. Jó, mondjuk ha te egy órával tovább eszel, mint mások, az idegesítő lehet kissé, de azért csak emiatt senki nem kerül lapátra.
2015. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Hasonló problémával küzdő férfi vagyok. Én az alábbi módon kezeltem.


Először is bár nagyon lassan eszem, vannak ételek, amelyeknél ez kevésbé érezhető, így érdemes úgy alakítani a dolgokat, hogy lehetőleg ilyet fogyasszak.


A második dolog, hogy nyilván evés közben is beszélgetünk, és hát ilyenkor méginkább érdemes szóval tartani a másikat. Ehhez az is kapcsolódik, hogy beszélgetésre igazán alkalmas helyen legyünk.


Később szerintem már nincs belőle igazából probléma, feltéve ha téged sem zavar, hogy esetleg a közösen főzött ebéd után ő máshoz fog, amíg te befejezed az evést ;)

2015. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem ez durva, nem csodálom hogy kiakadt.

1 óráig nyammogtál???

Menj el pszichiáterhez, ez fóbia.

2015. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem fóbia, mivel néha megpróbálok gyorsabban enni, de ilyenkor szinte mindig megakad a nyelőcsövemen. Gasztroenterológushoz fogok fordulni, nem pszichiáterhez.
2015. dec. 27. 00:30
 6/20 anonim ***** válasza:
tropical paradise jól mondja!
2015. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
gyorskajánál is lassú vagy? vagy csak a sima kajánál?
2015. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen.

Amúgy én is nagyon lassan eszek, úgyhogy fel sem tűnne.:D

2015. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

én ezt nem tudom elképzelni.

de komolyan, nem bántásból ez hogy van?

addig rágod amíg már folyós vagy mi? :D

2015. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Én is nagyon lassan eszem. Eddig rajtam kivűl még senkit sem zavart. Mondjuk én nő vagyok és lehet azért nem zavaró masoknak. Vagy csak nem akartak eddig megbántani. :D engem nem zavarna ha lassan ennél. :) sokkal zavaróbb a csámcsogás vagy ha nyitva van a szád vagy akár ha csikorgatod a villával a tányért. :) ezek például nálam kizáró okok lennének. :)
2015. dec. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!