Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés miért nem egy 0...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés miért nem egy 0 kimenetelü játszma?

Figyelt kérdés

A férfinak egy csomót kell dolgoznia, hogy a nő széttegye.


Egy csomo fáradozás, stressz, munkálkodás a nőért közvetlenül-közvetetten (pl a férfi éveket járt edzeni, hogy majd jobbak legyenek az esélyei egy jövendőbeli nőnél)


Na és a végén, ha összejön a szex, az a nőnek is jó...


pedig ugy lenne az igazságos, hogy a nőnek legalább annyira rossz legyen a szex, mint amennyire a pasinak az a sok kinlódás és kinkeserves szenvedés, amit azért kellett elviseljen, hogy a nő lefeküdjön vele.


persze ide nem értve a jóképünek és jo testünek született fiukat, mert nekik aztán vajmi keveset se kell tenni, hogy szexelhessenek.


2015. dec. 21. 13:06
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
a gyerekszülést légyszi ne hozzátok fel ellenérvnek, mert a mai nők nem nagyon akarnak szülni.
2015. dec. 21. 13:08
 2/58 anonim ***** válasza:
32%
Mert feminista világban élünk. Gyökeresen kellene változtatni az emberek világnézetén, férfiakén és nőkén egyaránt, hogy mindenki tisztában legyen azzal, hogy a nők semmivel sem érnek többet a férfiaknál.
2015. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
90%
Mert ha a nőnek borzasztó lenne a végeredmény, a férfiaknak talán még ennyi esélyük se lenne egyiknél sem? :D Akkor már az elején el lenne hajtva mind.
2015. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%
ettől a kintol akkor könnyen megkimélheted magad, járj hivatásoshoz. lehet, h olcsóbban is jössz ki, nem kell elvinni ide-oda, ajándékot venni, wellnessezést fizetni neki..stb.
2015. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

jaja...akkor végülis csak dolgoznom kell hogy legyen elég pénzem erre...


aha....


tökre megéri...miközben meg a joképüek ingyen dugnak

2015. dec. 21. 13:17
 6/58 anonim ***** válasza:
28%
Még az állatvilágban is így megy ez, a hímek egymással verekednek a nőstényért... a fekete özvegy meg egyenesen az életét adja egyetlen aktusért. Hát nagyon sajnállak titeket, férfiakat, tényleg!
2015. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
86%

Ha saját kedvemre vagy túl hamar és könnyen lefekszek valakivel ribi leszek. Ha kapcsolatra vágyom, akkor pedig túl sokat várok el.


Hogy ne egy elhízott tehénnek tartsanak heti 3-szor járok edzőterembe, ha nincs pénzem itthon tornázok. Évek óta nem ettem egy jót, csak csupa egészséges dolgot és utálom, mert szeretem a pizzát, édességet, gyorskaját, de ha ilyeneket eszek csak hízok... Voltam kövér. Kaptam nem egy megjegyzést, hogy zsírdisznó, hájpacni, na erre is ott hajtogathatnánk ahol akarunk, kinek állna fel egy ilyenre és ennél rondábbakat.


Szóval tudod mit? Ha csak szexet akarsz menjél prostihoz, arra vannak. Lehetsz bármilyen igénytelen, idegesítő tapló állat, ha kitudod fizetni az órabérét kapsz szexet. Hisz végülis csak arra vágysz nem?


És szexnél nem mindig jó a nőnek. Azért dolgozni is kell szintén. Egy pasinak elég a látvány, dörzsölés és hopp az esetek jelentős részében már jó is. A nők nem így működnek. Ha azt hiszed mégis, akkor kell még mit tanulnod a szexről.


És én már adtam lehetőséget a gyakoris fiúk szerint átlagon aluli srácnak. Borzalmasan alakult a kapcsolat... önértékelési problémái voltak, de olyan szintű, hogy napi szintű veszekedéseink voltak arról, hogy biztos megcsalom, meg nagyfarkú pasi kell. Pedig egyszerűen csak korai magömlési problémái voltak illetve úgy gondolta az az előjáték ha rögtön a bugyimban kezd matatni és hiába mondtam nem egyszer, hogy nem, nem az, nem értett a szóból. Utána meg ha nem akartam kb full szárazon, akkor frigid voltam. És nem csaltam meg, egyszerűen csak szakítottam vele miután már egyáltalán nem voltam boldog vele az állandó veszekedések miatt és újra elkezdtem bánatomba enni és hízni.


Szóval nekem marhára kezd elegem lenni ebből csak a jóképű, jó testű srác kell, lehetőleg nagyfarokkal és pénzzel, mert tudod mit? Az elvileg gyakoris fiúk által vágyott kedves, értelmes lányok nem ilyenre vágynak. A macák lehet. De akkor valljátok már be, hogy macára vágytok.

2015. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

na bocs, én nekem sosem voltak problémáim a szex terén, eddig 99%-ban mindenkitől azt a véleményt kaptam KÉRETLENÜL, hogy milyen jo vagyok az ágyban,


de hát mindez nem tényező...mert a külső fontosabb...az tartja össze az embereket


egyébként meg az elmondásod alapján átlag alatti pasi teljesen bizonyosonak jobban nézett ki, mint én.

2015. dec. 21. 13:27
 9/58 anonim ***** válasza:
27%
Tapasztalataim szerint egy sikeres végkimenetű ismerkedéshez a nők 10%-os, a férfiak 90%-os hozzájárulása szükséges a testvéries 50-50% helyett. Azaz egy férfinak sokkal több energiát kell befektetnie az ismerkedésbe, mint egy nőnek. Egy nőnek elég, ha csinosan kiöltözik, és máris bomlanak utána. Egy férfi ne válogasson, mert úgyis a nők döntenek, a nők válogatnak, és igen, mert megtehetik, hogy válogassanak. Undorító világban élünk.
2015. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
azért a joképü fiuk esetében elég gyakran elöfrodul hogy a nő alázkodik meg, hogy megkapja a kukit
2015. dec. 21. 13:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!