Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti akkor is mondjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti akkor is mondjátok a lánynak, hogy jó volt a randi, ha valójában nem így gondoljátok?

Figyelt kérdés
Még múlthéten találkoztam egy fiúval, utána egyből írt, hogy jó volt velem, írtam, hogy vele is, viszont azóta nem keres. Akkor mégse így gondolta?
2015. dec. 29. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jja
2015. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja!
2015. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De miért?
2015. dec. 29. 17:19
 4/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg miért nem keres. Nem biztos a randi volt rossz, lehet más oka is. Pl én szoktam jókat randizni, csak viszont a lány tulajdonságai miatt nem keresem többet.
2015. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó párszor megjártam egy sráccal. Mondta, hogy ja-ja milyen jó volt stb, azért hogy felültessen, mert sokan ezt élvezik. De nem csak férfiak, nők is egyaránt.
2015. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi értelme van ennek. Olyan rosszul esik
2015. dec. 29. 17:26
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha nekem csak ennyit mondanának, hogy "jó volt", egyből leesne, hogy ebből se lesz semmi...:D
2015. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem. Én megmondanám neki utána, hogy bocs, de nem egymást keressük.
2015. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 opened paradise ***** válasza:
Nem. Olyankor terelés van. Meg a "Hááát...." kezdetű mondatok.
2015. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem volt jó neki, de miért is kéne erről beszélnie? Az ő dolga... Te meg rinyálhatsz rajta, csak minek. Van egy csomó fiú a világban, aki nem csak mondja, ha jó volt
2015. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!