Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti akkor is mondjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti akkor is mondjátok a lánynak, hogy jó volt a randi, ha valójában nem így gondoljátok?

Figyelt kérdés
Még múlthéten találkoztam egy fiúval, utána egyből írt, hogy jó volt velem, írtam, hogy vele is, viszont azóta nem keres. Akkor mégse így gondolta?
2015. dec. 29. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem többször is mondták fiúk,hogy jó volt, jól érezték magukat és mégsem kerestek többet.

L21

2015. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 opened paradise ***** válasza:

Amúgy van olyan,hogy jó a randi,de nem szeretnél többet,mert a lány nem jön be.

Mikor a műtét sikerül,de a beteg meghal.

2015. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jó volt a randi, értsd: azt is jelentheti, hogy jót kajált, vagy jó volt a film a moziban, jól elütötte veled az időt, de egyébként nem jöttél be neki. :D Amúgy ha az első randi végén nincs csók, az már sokmindent elárul...
2015. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Volt csók, többször is
2015. dec. 29. 17:46
 15/18 anonim ***** válasza:

látod, ezért nem csókolózom első randin.


Ez sajnos sok embernek semmit se jelent!

2015. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez szomorú!
2015. dec. 29. 17:52
 17/18 anonim ***** válasza:
Én mondjuk csak akkor mondom hogy jó volt a randi, vagy hogy örülök hogy találkoztunk, amennyiben tényleg így volt. Ha nem volt jó, akkor csak egyszerűen megköszönöm a találkozót, és ebből a másik mindig megérzi, hogy ennyi volt...
2015. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

csók közben markolászta a melled, te meg afarkát?

állt neki a farka?

ha igen, az tuti jel!

2015. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!