Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 19 éves pasi vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DImre kérdése:

Én egy 19 éves pasi vagyok. Ma találkoztam álmaim nőjével! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy csodálatos lányról van szó számomra nagyon különleges! Volt már jó pár kapcsim, de ilyet még nem éreztem! Jót beszélgettünk, sokat nevettünk! Nem akarom, hogy úgy érezze nyomulok, de szeretném megmutatni neki mennyire megfogott! Mit tegyek, hogyan tudnám ezt megmutatni neki anélkül, hogy úgy érezné nyomulok rá? Elsősorban nők válaszát várom.

2016. jan. 4. 22:55
 1/7 anonim válasza:
ezt mond hónapokkal később is!!!
2016. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mégis mit? Azt, hogy nagyon megfogott? Hogy úgx érrintett meg mint eddig még senki? Nem tudom, mi lesz hónapokkal később! Nagyon sajnálom ha neked negatív tapasztalataid voltak, De a kérdésem nem ez volt!
2016. jan. 5. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd el egy randira , ha elmegy nyert ügyed van első körben.
2016. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1-nek igaza van, ha összemelegedtek kapcsolat szintjén, éreztesd vele hónapok és évekkel később is, hogy mennyire szereted.
2016. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez természetes! Csak előtte még jöjjön össze a dolog...
2016. jan. 12. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Összejött?
2023. jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bárhogy is lesz, ne mondd neki, hogy kapcsi. Kérlek.
2023. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!