Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy járni valakivel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy járni valakivel, hogy senki nem tud róla?

Figyelt kérdés
32 év a korkülönbség. Én most fogok érettségizni. A szüleimnek nem mondtam el, mivel mindkettőnket megölnének. Nagyon érdekes a dolog kettőnk közt. Titokban találkozgatunk, éjjel telefonálunk, stb... A barátnőim se tudják, mert nem akarom hallani a "csak megdugna és otthagyna/apád lehetne/meghal mire felnősz" dumákat...tudom, hogy a legtöbb hasonló kapcsolat ilyen, de érzem, hogy ez más, na meg kérdem én mi a garancia arra, hogy egy korom beli nem csak meg akar dugni, vagy nem hal meg idő előtt?!
2016. jan. 5. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond hogy ezt csak kitaláltad...
2016. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
50 éves pasi, 18 éves kislány. Nem a megdugna és meghalna dologgal van a gond (mondjuk, 50 évesen azért remélhetőleg jobban tartja magát annál, hogy a közeljövőben elhalálozzon), hanem azzal, hogy mégis, mit vársz ettől a jövőben? Ha nem tervezel semmit, csak romantikáztok, szexelgettek, ilyenek, akkor persze, csináld, titokban is akár, annál izgalmasabb. De komoly párkapcsolat, összeköltözés, házasság, gyerekek, együtt leélt élet nagyon nem valószínű, sem akkor, ha titkolod mindenki előtt (mégis, milyen alap ez egy kapcsolatra?), sem ekkora korkülönbségnél. Ez azért, egy korodbelivel valószínűbb szcenárió már. És igen, persze, semmi garancia nincs rá, hogy egy korodbeli nem csak megdugni akar, és nem halálozik el idő előtt, de azért a valószínűségeket is nézni kell. Egy 20 éves egy 18 évest előbb vesz komolyan, mint egy 50 éves.
2016. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az eddigi dolgok alapján nagyon is komoly vesz, tisztel és bármikor számíthatok rá(de tényleg bármikor). Az összeköltözés, gyerekek szerintem sem reális jövőkép, de egyszerűen olyan határozatlan vagyok abban, hogy mit tegyek. Eddig egyik exem sem volt hozzám ilyen őszinte és nyitott és én sem voltam ilyen egyikkel sem.
2016. jan. 5. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos most fog kezdődni nála a kapuzárási pánik. Inkább keress egy max 26 évest, nem hozzád való. Taníthat újat a szexben, de ne tervezz vele közös jövőt. Nyilván tetszik az érett felfogása, de hamar szottyadt lesz, Te pedig túl fiatal vagy még ehhez.
2016. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shaddark ***** válasza:

Ha jól érzed magad vele akkor nyugodtan maradj vele szerintem.

Az a lényeg hogy te neked jó legyen, hogy mások mit szólnak hozzá az tökmindegy. Pláne ha ezek a mások fancsali pofával élik az életüket nyugodt, mosolygós arc helyett - akkor aztán biztosan tudják mi a jó neked :D

De a gondolatot, hogy addig tart ameddig, azért tudatosítsd magadban, ez a kapcsolat nyilván nem egy éltre szóló dolog.

Mellette hasznos tapasztalatokat szerezhetsz arról milyennek kell lennie egy férfinek, így annyiban előnyös lehet hosszútávra is hogy a kisfiú mentalitású, gyerekes vagy szélhámos típusú férfiakkal utána már nem fogsz megelégedni. Így valószínűleg sokkal jobb párválasztásaid lesznek utána, mintha kihagytad volna ezt a kapcsolatot.

2016. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!