Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin érdemes egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin érdemes egy nőnek elmondani, hogy még egyáltalán nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Már 25 éves elmúltam és nem volt semmilyen párkapcsolatom se. Voltak esélyeim, mert több lánynak tetszettem, de ők nekem nem voltak szimpatikusak és ezért inkább nem mentem bele, több olyan eset volt mikor nekem tetszett valaki, de vagy volt barátja vagy neki nem voltam szimpatikus és olyan, hogy nekem nem tetszett, de neki tetszettem volna.

Megmondom őszintén, ha találok egy olyan nőt aki számomra vonzó lesz elszeretném mondani, mert szeretem a nyílt őszinte beszélgetéseket és nem szeretek csak a pozitív tulajdonságaimról mesélni, mivel senkinek sem fenékig tejfel az élete.

Azt a megközelítést se szeretem amikor ezen az oldalon arról beszélgetnek, hogy aki tapasztalatlan annak kb. tinédzser szintről kell elkezdenie mindent és nagy lemaradásban van, eleget szocializáltam ahhoz, hogy tudjam mit mikor kell mondani, hogy kell viselkedni vele és hogy kell örömet okozni csak még nem találtam meg a számomra megfelelő nőt aki tényleg kellett volna.

Sajnos vannak előítéletes emberkék akik miatt nem mer az ember őszinte lenni, holott csak meg kell ismerni rendesen valakit aztán lehet ítéleteket gyártani.


2016. jan. 12. 14:18
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
De miért nem tudjátok kifejteni az okát? Csak birka módjára mondjátok ezt mint az idióták.
2016. jan. 17. 10:49
 22/25 anonim ***** válasza:
El lett mondva. Itt te vagy az egyetlen idióta, aki nem fogja fel.
2016. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha azt mondanád egy állásinterjún, hogy évek óta nem kellesz sehova sem.
2016. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!


Attól függ... rövid kapcsolatot akarsz a nővel, vagy tartósat?


Ha tartósat mindenképpen mondj igazat. Nagy valószínűséggel ott is fog hagyni téged (tapasztalat). Ha így is melletted marad, akkor tényleg kellesz neki. :)

2016. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Leginkább hosszabbat, de rövidebb lazább dolgokban is benne lennék. Azért itt is mondanám az igazat, mert elég gyér gondolkodásnak tartom ezt a tapasztal pasi jó az ágyban levő legendát. Mikor nem a partnerek számától függ ki milyen jó.
2016. febr. 28. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!