Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt ki találta ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ki találta ki, hogy a 30-as pasik nagy része bejön a fiatalabb 24 alatti nőknek?

Figyelt kérdés
Mert ez nem igaz, ha magamból indulok ki. 32 vagyok, 5 éve még sok nőnek bejöttem. De kissé megereszkedett az arcom, megjelent pár ránc és szinte elszállt minden, folyton csak az elutasítás a részem. Előtte sok barátnőm volt, bejöttem jó néhány nőnek. Hiába a jó állás, kisebb lakás, nagyobb autó és jó beszélő készség, vihetem magammal a sírba. Pár nélkül az egész nem ér semmit sem.
2016. jan. 14. 23:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

De legalább nem szűzen halsz meg. Vannak emlékeid...

Próbálj meg örülni annak amit kaptál. Van akinek még ennyi se jut az életből.

2016. jan. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Nekem 30-ig jönnek be c:


22n

2016. jan. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Bár tudom, hogy ez sovány vigasz, de most nem telt többre. :D
2016. jan. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Ez bennem is sokszor felmerült, a legtöbb lány ismerősöm attól is elborzad, ha pár évvel idősebb férfi udvarol nekik. Persze nem kizárt, hogy van aki az idősekre bukik, de összességében a huszonéves lányoknál azt látom, hogy a huszonéves fiúkat keresik. Tudom, hogy kb mindenki mást állít, de akkor se látok erre példát.


Amúgy csak mellékesen miért nem keresel veled egyidős barátnőt?

2016. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
En jopar not ismerek akik a naluk 10-20 evvel idosebb ferfiak erdeklik.
2016. jan. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ritka az olyan 30-as nő, aki külsőre elmegy )én nem tartom magam még így sem rondának, kell egy minimális vonzalom, hogy a nő is bejöjjön), akinek nincs valami flúgja, aki egyedülálló, nincs gyereke stb. Vagy nem karrierista, vagy a másik véglet, hogy 2 hónap után gyereket akar. Tehát inkább már a görcsösség jellemző rájuk, ugyanakkor toleránsabbak, mint 20 on évesek. Tehát van pro és kontra is. De úgy gondolom, hogy egy 25 körüli nőnek örülnék a legjobban. De valahogy nekik is max 30 ig kell a pasi, vagy esetleg olyan 30-as, aki örökifjú, és 40 évesen is 30 nak fog külsőre kinézni. Nem rózsás a helyzet.
2016. jan. 14. 23:58
 7/23 Sunshinedoll ***** válasza:
45%
Jó, hát vannak olyan 30-as 40-es pasik, akik azért jól tartják magukat. Tavaly volt egy barátom, ő 31 volt én meg 23. Olyan feszes mindene volt, hogy csuda.
2016. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Persze, de nem mindenki egyforma. Van aki kissé ,,koravén". De attól még fizikálisan ő is erős, ha már arcra nem is annyira, mint 4-5 éve. De attól még ,,csak" 31 éves és nem pl 38. Ebbe nem kellene a nőknek bele kötniük szerintem.
2016. jan. 15. 00:04
 9/23 anonim ***** válasza:

Hogy ki találta ki nem tudom,de vannak igen vonzó 30-on túliak.

Nekem már régóta tetszik egy, és 33 éves.

Én meg 24.

2016. jan. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Nyilván, nekem ezzel nincs is bajom, de úgy tűnik, te ennek tulajdonítod azt, hogy már nem jössz be a 24 éveseknek. Randizz akkor korodbéliekkel, vagy ők nem elég jók? Ebben az esetben nem sok jogod van megmondani, mibe kellene a nőknek belekötniük.

Társadalmilag egyébként is sokkal elfogadottabba férfiak öregedése, mint a nőké, rendszerint mindenki a nőket cs-szteti, hogy megöregszenek, nem lesznek elég szépek, meg hát öregszik a méhük is. Úgyhogy szerintem te még ugyancsak a könnyebb utat járod. Párt meg majd találsz magadnak, nem kell ezen erőlködni.

2016. jan. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!