Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így "elvárhatom" hogy leszokjo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így "elvárhatom" hogy leszokjon a cigiről?

Figyelt kérdés

A srác akivel randizok, pontosabban már kezdődő kapcsolatban vagyunk, cigizett sokáig, mostanában nagyon ritkán, most pl hétvége óta max 2 szálat szívott, azt mondja le fog szokni.

Ha ezt így ő mondja, akkor "elvárhatom", hogy tényleg szokjon le? Nálam a cigi kizáró ok, nála azért tettem kivételt, mert azt mondja leszokóban van.


2016. jan. 15. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó a hozzá állásod.


Én sem kezdek olyan lánnyal aki bagózik de 2 alkalommal én is kivételt tettem mikor azt ígérték leszoknak.


Az egyiknek sikerült és addig nem gyújtott rá amíg tartott a kapcsolat.


A másiknál viszont komoly gondok voltak.

A legkisebb szóváltásra is rágyújtott, nem nagyon bírta magát tartani.

Aztán megint próbálkozott és ment a hazudozás mert ugye nem tudsz vele lenni a nap 24 órájában és amikor teljesen bagó szaga volt azt mondta hogy a többiek rágyújtottak a kocsiban de ő nem.


Na ez már nekem sok volt aki még az utcán közlekedő ember bagózásától is inkább átmegy a túloldalra szóval be is fejeztem a kapcsolatot.


És általában ezt tartom gyakoribbnak hogy nem bírják az önmegtartóztatást, az önfegyelmük a nullával vetekszik és mivel ez kemény függőség még ha sikerül is valahogy leszokni akkor is mindig kívánni fogja és csak idő kérdése mi váltja ki a legközelebbi rágyújtást.


Ritka az amikor teljesen meg tudnak szabadulni ettől a borzalomtól.


A te esetedben az lehet a probléma hogy a fiúnál a kezdeti lelkesedés miatt már kevesebbet szív de ha elkezdtek járni és elmúlik az izgalom akkor ugyanugy fogja kívánni a cigit mint előtte és akkor lőttek a tervnek.


Főleg ha érezni fogja rajtad hogy már megszeretted és nem akarod elhagyni akkor csúnyán vissza élhet ezzel a helyzettel.

2016. jan. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Régebb óta tart ez az állapot, hogy alig-alig cigizik, mint hogy köztünk akármi lett volna.
2016. jan. 15. 01:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvárni elvárhatod, de mivel nem sokat szív, szerintem hamarosan már nem is fog. Viszont ha felemlegeted neki, akkor azzal az ellenkező hatást érheted el, úgyhogy ezzel vigyázz.
2016. jan. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2016. jan. 15. 01:54
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

En se jarok cigizovel. Az elettarsi kapcsolatom nagyon elejen az elso talalkozasnal megkerdeztem, h cigizik-e. Azt mondta, h leszokoban van epp. Milyen jo, h en nem cigizem. Akkor le is szokott. Most ket evre ra ujra visszament a regi munkahelyere es ujra raszokott: napi 6 szalat sziv. Kb orankent egyet. Szoval suerintem 10 szalat naponta. Az elejen megmondtam neki, h dohanyossal nem jarok.

Szoval ez a szituacio is eleg undorito es unfair.

Szoval a leszokoban levo ember egy idozitett bomba.

Eddig miert nem dohanyzott? Mert tekintettel voltam rad.

2016. jan. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Milyen diktatórikus vagy,szegény ember...
2016. jan. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
diktatórikus? Épp az a kérdés, hogy ha ő maga mondta, akkor elvárhatom-e. :) Ha közölné, hogy cigizik, és cigizni is fog, akkor mondanám, hogy hagyjuk az egészet, eleget viaskodtam ezen anyámmal, csak feszültséget szül, de ha ő maga mondja, akkor azért csak reménykedhetek.
2016. jan. 15. 10:57
 8/8 anonim ***** válasza:

az én párom majdnem egy évtizedig cigizett. 2 éve voltunk együtt, amikor elkezdtem célozgatni rá , hogy örülnék ha leszokna. benne is megvolt a szándék, maga miatt és miattam nem gyújtott rá többet.

de a kapcsolat elején nem lett volna pofám ilyenre kérni.

pedig én se vagyok oda a cigi füstért, de meg lehet kultúráltan beszélni, hogy pl randin ne gyújtson rá.. később ha otthon vagytok akkor menjen ki az erkélyre cigizni amikor ott vagy..stb nem kötelező szagolni.de mondom szerintem még a randizás fázisában durva ilyenre kérni, hogy ne gyújtson rá többet. max előtted ne. többihez még nincs annyira közöd szerintem..

de srác függő

2016. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!