Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holgyek! Melyik tipusu ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek! Melyik tipusu ferfiak a legvonzobbak az alabbiak kozul?

Figyelt kérdés
A kulso helyett most a szemelyisegre, habitusra lennek kivancsi. 1. A( joeszu) szorgalmas, jozan eletu, ember, aki a rabizott dolgokat mindig idore elkesziti es szep lassan gyarapszik, inkabb lassan, mint csorsan. 2. A vagany, joeszu (hasonlo, sokban az 1eshez), bevallalos, szemely, aki nem fel kockaztatni ugyis, hogy nem latja a dolog veget. Nagyobb kilengesek vannak, mint az elsdonel( neha lent, ilyenkor azert el kell adni a dragabb kocsit... Kisebb hazba koltozni..., de nagyyon fdent is tud lenni az ember). 3. Az igazi seftes ember! Aki mindenben a kiskaput keresi, a maga szinten megvan az esze, nem riad vissza az illegalis dolgoktol sem. Tud nagyon fenn es nagyon lenn lenni ( annyiban kulonbozik a 2tol, hogy meg a kettesnek van allasa, vallalkozasa, ez a 3-as tiszta szabaduszo). 4 es az iskola altal uzletemberre-managerre valt szemely. Aki amit megtanult a foiskolan, egyetemen... Bekerult egy multihoz. Jol el, de soha nem lesz vezerigazgato, vagy sajat maga fonoke.persze szamos kategoria lehet meg, lesz is meg fogom kerdezni, de most ezek erdekelnek!

2016. jan. 21. 11:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%
#18: Ugyanúgy részese vagy te is az általad garázdálkodásnak tartott tevékenységnek a cinikus, gúnyos megjegyzéseiddel. A "Zokogó Testvériség" szintén cinikus vélekedéseddel pedig azt bizonyítod, hogy aki nem fúj veletek egy követ, azt lenézitek, magatoknál alacsonyabb rendű élőlénynek tartjátok, és konkrétan engem gyanakvóvá tesz abban az elméletben is, hogy mégiscsak mindnyájan az érzelmekből kiirtott betontömbökre gerjedtek, akiket ti félrevezetően "határozottnak", "öntudatosnak" definiáltok. Ez úgy a nők 99%-ára jellemző mellesleg, úgyhogy igazából nincs is min meglepődnöm.
2016. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
23%
(Sorry az elírásokért.)
2016. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szó sincs lenézésről, de helytelennek tartom a folytonos nyafogást és másokra mutogatást mindenhol (ott is, ahol nincsenek megszólítva), amivel ezek a hozzászólók bomlasztják a normális társalgást. Ahhoz, hogy egy fórum hatékonyan működjön, ilyeneknek nincs helye. Ha valaki dühöngni akar, keressen egy párnát és püfölje darabokra.
2016. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
14%
#23: Látod, itt a baj. "Toleráns" létedre (legalábbis annak hiszed magad) tajtékzó kirohanásnak, elvetemült őrjöngésnek gondolod a tiéddel nem egyező nézőpontokat, csak mert téged születésed pillanatától cukormáz vesz körül, aztán jön a kisstílű "Zokogó Testvériség" szöveg, amivel inkább csak olajat locsolsz a tűzre. Kicsit olyan lefelé taposós módszer ez, ha esetleg nem tűnt volna még fel: ha fetreng a sárban, tapossuk is még jól meg. De a fenének is beszélek, úgyis ellövöd egy hónapon belül még vagy ötvenszer, úgyhogy mindegy is, "zokogunk" tovább, legyen alapotok a degradáláshoz, mert ennél messzebb úgysem láttok.
2016. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%
Nézd, én beszélgettem, illetve próbáltam beszélgetni ilyenekkel, nem eltaposva, normálisan, de nem ezt kaptam viszonzásul. Ez egy "fórum", és csak úgy működhet jól, ha rend van, és nincs örjöngés. Ez hozzátartozik a szabályzathoz is, annak nem ismerete nem mentesít a betartása alól.
2016. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
76%
Különben nem tudom, ki találta ki a Zokogó Testvériség kifejezést, de többen is átvettük a használatát, mert ezzel lehet leginkább jellemezni azt a társaságot, akik azt csinálják, ami miatt ezt a nevet kapták.
2016. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
23%
#26: De mit vársz, mit vártok? Például arra a kérdésre, hogy mi az oka annak, hogy ilyen sötét képet alkotunk a nőkről? (Mert szerintem ezt a kérdést már megkaptam tőled valamikor korábban.) Mégis milyen választ akarsz kapni, ha tök egyértelmű? Milyen viszonzást kapsz és milyen viszonzást vársz? Sablonos önáltató meghunyászkodást és azzal el van intézve?
2016. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Csakis az 1-es vagy a 4-es, másik kettőtől menekülnék.
2016. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!